CANLARINI ZOR KURTARDILAR

Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi nde hasta yakınları tarafından bıçakla kovalanıp darp edilen 1 i hamile 3 özel güvenlik görevlisi yaralandı. \r\n

CANLARINI ZOR KURTARDILAR
\n  
\n
\n  
\n
\n Olay, Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ağabeyinin eşi hastanede sezaryenle doğum yapan 26 yaşındaki Ferhat D., otomobiliyle hastanenin acil servisi önüne gelip burada aracını park etmek istedi. Hastanede görevli özel güvenlik görevlisi Can A. (29) ise, Ferhat D. yi aracı oraya park etmemesi konusunda uyardı. Otomobilinden Rambo tabir edilen bıçak alıp güvenlik görevlisine saldırdığı iddia edilen Ferhat D., Can A. yı darp etti. Bu sırada Ferhat D. nin yakınları da Can A. ve olaya müdahale etmek isteyen diğer güvenlik görevlileri Cengiz U. (43) ile Melek Ö. ye (28) saldırdı. Ferhat D. nin elinde bıçakla kovalayıp, diğer hasta yakınlarının da saldırısına uğrayan güvenlik görevlileri darp sonucu çeşitli yerlerinden yaralandı. Saldırıda güvenlik görevlisi Can A. nın gözü morarıp 2 dişi kırılırken, 37 haftalık hamile olan güvenlik görevlisi Melek Ö. ise düşük tehlikesi geçirdi. Yaralanan 3 güvenlik görevlisi Gazi Devlet Hastanesi ne kaldırılarak tedavi altına alındı. 
\n
\n  
\n
\n Hastanede yaralı güvenlik görevlilerini ziyaret eden Samsun Doğum ve Kadın Hastalıkları Hastanesi Yöneticisi ve Başhekimi Uzman Dr. Halil Keskin, olayın son derece üzüntü verici olduğunu söyledi. Saldırıya uğrayan güvenlik görevlileri ise canlarını zor kurtardıklarını belirtti. 
\n
\n İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olay yerinden kaçan ve güvenlik görevlilerini kovaladığı Rambo diye tabir edilen bıçağı otomobilin içine saklayan Ferhat D. yi kısa sürede bıçakla birlikte yakaladı. Olaya karışan 3 kişi, gözaltına alınarak İlyasköy Polis Merkezi ne teslim edildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
\n
\n  
\n
\n İHA
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da evlat dehşeti!

1 Samsun'da evlat dehşeti!

Kemal Dikmen geri döndü

2 Kemal Dikmen geri döndü

Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

3 Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

4 Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

5 Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

Samsun'da genç babasını bıçakladı

6 Samsun'da genç babasını bıçakladı

14 Kasım Çarşamba Samsun hava durumu..

7 14 Kasım Çarşamba Samsun hava durumu..

Samsun, 50 milyonu kaybetti

8 Samsun, 50 milyonu kaybetti

Samsun'da polis ve jandarmadan kedi operasyonu

9 Samsun'da polis ve jandarmadan kedi operasyonu

Dersimiz Sarıyer

10 Dersimiz Sarıyer