ATAKUM’DA MÜTHİŞ BİRLİKTELİK

AK Parti Atakum Belediye Başkanı Aday Adayları Adem Bektaş ve Hüseyin Dereli, Belediye Başkan Adayı İshak Taşçı yı ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulundular. Taşçı, Bu ziyaretler birlik ve beraberliğimizin resmidir dedi\r\n

 ATAKUM’DA MÜTHİŞ BİRLİKTELİK
\n    Eski Atakum Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Adem Bektaş ile eski AK Parti Atakum İlçe Başkanı ve Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Dereli nin, İshak Taşçı yı ziyaret ederek başarı dileklerinde bulunması, Atakum’da birlik ve beraberlik adına oldukça önemli adımlar olarak nitelendirildi. 
\n
\n  
\n
\n PARTİME HİZMET İÇİN HAZIRIM
\n
\n AK Parti çatısının altında bulunan herkesin tek bir hedef doğrultusunda bir araya geldiğini belirten Hüseyin Dereli, “AK Parti milletin içinden doğmuş bir partidir. Liderimiz, milletin temsilcisidir. Kendisini ülkesine, vatandaşına vakfeden Recep Tayyip Erdoğan’ın kadroları olmak önemli bir sorumluluktur. Bugüne bu sorumluluktan ve çizgimizden asla taviz vermedik. AK Parti siyaseti milletin hizmetine sunmuştur. Başbakanımız gücünü sadece milletten almıştır. Bugün buradayım. Bugün bana ihtiyaç duyulan her an partime hizmet için hazırım demek için buradayım. Bugün buradayım çünkü büyük ustadan öğrendik ben değil, biz demeyi. Adayımız İshak Taşçı’dır. Teşkilatımız ve halkımız onunla birlikte yeniden AK Parti hizmetlerine kavuşacaktır. AK Belediyecilik sayesinde ilçemiz hak ettiği yere gelecektir” diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n PİRE İÇİN YORGAN YAKMAM
\n
\n Eski Atakum Belediye Başkanı Adem Bektaş ise, AK Parti’nin bir neferi olmaya devam edeceğini belirterek, “Daim olan AK Parti’dir. Daim olan millete hizmet etmektir. Daim olan liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda ilerlemek ve mücadelesi esnasında onu asla yalnız bırakmamaktır. Bu nokta da partimizin adayı İshak Taşçı’dır. Kendisine her zaman destek olacağız. İhtiyaç hissettiği her an yanında olacağız. Daha önce de açıkladığım gibi pireye kızıp yorgan yakmacağız. Bu güne kadar Atakum’un ve şehrimizin hizmetine talip olduk. Bu günde milletimiz için bu mücadeleye ortak olacağız. İshak Taşçı donanım sahibi, vizyonu olan bir kardeşimdir. Herkes bilsin ki bizim Atakum sevdamız şahsımızın üstünde olmuştur” dedi.
\n
\n  
\n
\n MESELE HİZMET MESELESİDİR
\n
\n AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İshak Taşçı de, çok önemli bir sürecin içerisinde bulunduklarını belirterek, “Bu ziyaretler Atakum’da yaşanan seviyenin göstergesidir. Bu ziyaretler birlik ve beraberliğimizin resmidir. Bu ziyaretler tek hedefin Atakum’a hizmet olduğunun göstergesidir. Atakum belediye başkanlığına aday olan herkesin bu göreve layık olduğunun kanıtıdır. Her zaman söylediğim gibi biz olmadan, bir olmadan, birlik olmadan başarı gelmez. Hedef; Atakum ilçemizi geleceğe taşımaktır. Hedef; istihdamdır. Hedef; turizmdir. Hedef; yatırımdır. Hedef; yeni Atakum’u oluşturmaktır. Başarı ben diyenlerin değil biz demeyi başaranların eseri olacaktır. Çatı AK Parti çatısı, bizler ise bu çatının neferleriyiz. Ben bu birlik ve beraberliği ortaya koyan Sayın Bektaş ve Sayın Dereli’ye teşekkür ediyorum. Bu duruş AK Parti’ye yakışan, kendilerine yakışan bir duruştur. Milletin istediği, beklediği bir duruştur” diye konuştu. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Boğazı kesilerek öldürüldü

1 Boğazı kesilerek öldürüldü

Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

2 Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

Van'da bir otomobilin yakıt deposunda 757 gram esrar ele geçirildi

3 Van'da bir otomobilin yakıt deposunda 757 gram esrar ele geçirildi