Yolsuzluğun kökü kazınacak

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı İnşaat Yüksek Mühendisi Ali Vural, seçimi kazandıklarında ilk iş olarak belediyenin kapısına, rüşveti alan da, veren de melundur yazısı asacaklarını belirterek, Yolsuzluğun, usulsüzlüğün kökünü k

 Yolsuzluğun kökü kazınacak
\n  
\n
\n Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı İnşaat Yüksek Mühendisi Ali Vural, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun u ziyaret etti. Ali Vural, seçim çalışmalarıyla ilgili bilgi vererek, Başkanlığı kazandığımız zaman ilk iş olarak belediyenin kapısına, rüşveti alan da verende melundur yazısını asacağız. Yolsuzluğun, usulsüzlüğün kökünü kazıyacağız. İsraf etmeyeceğiz ettirmeyeceğiz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HAKSIZ RANT SAĞLAMAYACAĞIZ
\n
\n Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı İnşaat Yüksek Mühendisi Ali Vural, İl Başkanı Bayram Var, il ve ilçe yöneticileri Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun u ziyaret etti.  Ziyarette açıklamalarda bulunan Ali Vural, Başkanlığı halkımız  bize verdiği takdirde, ilk iş olarak belediyenin kapısına, rüşveti alan da verende melundur yazısını asacağız. Yolsuzluğun, usulsüzlüğün kökünü kazıyacağız. İsraf etmeyeceğiz ettirmeyeceğiz. İşi ehline vereceğiz. Hizmette pazarlık yapmayacağız, kapımızı herkese açık tutacağız. İmar uygulamalarında hiçbir kimseye haksız rant sağlamayacağız. Samsun u göç veren değil göç alan bir kent yapacağız. Göç veren Samsun a güç vereceğiz. Milli görüşün geçmişte yerel yönetimlerde yaptığı hizmetler ve destanların mirasına konun partiler, bu mirası adeta tüketerek hizmet belediyeciliği yerine ranta dayalı belediyeciliği ilke haline getirmişlerdir. Milli görüşün dışında mevcut yerelm yönetimler şehrin sorunlarını iştişare ile çözümün aksine ben düşündüm, ben yaptım anlayışı ile hareket etmektedirler diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Bayram OK 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

1 Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

Pet shop'ta yangın çıktı, farklı türdeki kuşlar telef oldu

2 Pet shop'ta yangın çıktı, farklı türdeki kuşlar telef oldu

Bursa'da eli silahlı şahıs polisi alarma geçirdi

3 Bursa'da eli silahlı şahıs polisi alarma geçirdi

15 Kasım Perşembe Samsun hava durumu..

4 15 Kasım Perşembe Samsun hava durumu..

Beşiktaş'ta iş adamı Ali Rıza Gültekin silahlı saldırı sonucu öldürüldü

5 Beşiktaş'ta iş adamı Ali Rıza Gültekin silahlı saldırı sonucu öldürüldü

Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

6 Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

Kids Robotics, yeni nesilleri geleceğin dünyasına hazırlıyor

7 Kids Robotics, yeni nesilleri geleceğin dünyasına hazırlıyor