Tok tan Gençlik Merkezleri sözü

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Gençlerimizin beden ve ruh sağlığını korumak, sosyo-kültürel gelişimlerini desteklemek, ilgi alanları doğrultusunda eğitimlerine katkı sağlamak ve beceri kazandırmak amacıyla Gençlik Merkezleri inşa ede

Tok tan Gençlik Merkezleri sözü
\n    AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok ve Samsun Milletvekili Tülay Bakır, Semerkand Vakfı nın Kadıköy Mahallesi Osmaniye Caddesi nde açılan kermesi ziyaret etti. Semerkand Vakfı nın düzenlediği organizasyonlarla gençlere yönelik güzel ve faydalı işlere imza attığını söyleyen AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır, Semerkad Vakfı nın toplumumuzun önemli ve büyük bir kitlesini oluşturan gençleri, müspet ilimle tanıştırıyor. Gençlere kucak açarak,  onlara sahip çıkmaları takdire şayan bir hizmettir. AK Parti olarak, bu tür kucaklayıcı ilim merkezlerini önemsiyoruz. Gençleri kötü ortamlardan çekerek, onların sosyalleşmesine öncülük eden  bu tür organizsyonları AK Parti olarak her zaman destekliyoruz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ORTAK PROJE ÖNERİSİ
\n
\n Gençleri önemsediklerini ifade eden AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok şunları söyledi: Yarınların teminatı gençlerimizi, topluma kazandıracak proje ve faaliyetleri önemsiyoruz. Gençlerimize yüreklerini açan  bu tür vakıf hizmetlerini faydalı buluyorum. Bu tür vakıf hizmetlerini ilim yuvaları olarak görüyorum. Allah, nasip ederse sizlerin desteğiyle bu tür hayırlı hizmetler için ortak projeler üreteceğimize inanıyorum. Gençlerimizin beden ve ruh sağlığını korumak, sosyo-kültürel gelişimlerini desteklemek, ilgi alanları doğrultusunda eğitimlerine katkı sağlamak ve beceri kazandırmak amacıyla Gençlik Merkezleri inşa edeceğiz. Bu merkezle gençlerimiz, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda, yaratıcılıklarını da kullanacak. Ürettiklerini, yine merkez içinde sunma ve sergileme fırsatı bulacak.  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Yılport Samsunspor'da 4 transfer yolda

1 Yılport Samsunspor'da 4 transfer yolda

Samsun'da silahlı çatışma: 4 yaralı, 10 gözaltı

2 Samsun'da silahlı çatışma: 4 yaralı, 10 gözaltı

Samsun'a dev demir yolu yatırımı

3 Samsun'a dev demir yolu yatırımı

Başkan İsmail Uyanık dönüyor

4 Başkan İsmail Uyanık dönüyor

Samsun'da gençlerin eğlencesi kötü bitti! 7 yaralı

5 Samsun'da gençlerin eğlencesi kötü bitti! 7 yaralı

Karadeniz'den hamsi fışkırdı

6 Karadeniz'den hamsi fışkırdı

İdarecilerden değerlendirme

7 İdarecilerden değerlendirme

Samet'in yerine kim oynayacak?

8 Samet'in yerine kim oynayacak?

2019 yılının resmi tatilleri belli oldu!

9 2019 yılının resmi tatilleri belli oldu!

Feci kaza! kamyonet dereye uçtu: 5 yaralı

10 Feci kaza! kamyonet dereye uçtu: 5 yaralı