EŞİ TANIKLIK ETTİ 5 YIL CEZA YEDİ

Samsun da eşinin mahkemede verdiği ifadede uyuşturucu sattığını söylediği 21 yaşındaki genç, 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı. \r\n

EŞİ TANIKLIK ETTİ 5 YIL CEZA YEDİ
\n  
\n
\n Edinilen bilgiye göre, İlkadım ilçesinde uyuşturucu ticareti yaptığı iddiasıyla gözaltına alınarak tutuklanan 21 yaşındaki K.Y. nin yargılanması sona erdi. Samsun 2. Ağır Ceza Mahkemesi nde görülen davada, satışa hazır uyuşturucu maddelerle yakalandığı iddia edilen K.Y., hakkındaki suçlamaları kabul etmeyerek kimseye uyuşturucu satmadığını, ele geçen uyuşturucu maddeleri ise içmek için kendisine ait olduğunu söyledi. 
\n
\n  
\n
\n K.Y. nin eşi Ş.Y., duruşmada verdiği ifadede eşinin uyuşturucu sattığını ileri sürdü. Mahkeme heyeti toplanan deliler doğrultusunda K.Y. yi uyuşturucu ticareti yapmak suçundan 4 yıl 2 ay, dişi Hint keneviri bitkisi dikmek suçundan 10 ay olmak üzere toplam 5 yıl hapis, bin lira da adli para cezasına çarptırdı. K.Y. ayrıca uyuşturucu kullanmak suçundan da önce 1 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı, daha sonra bu cezası tedavi ve denetime tabi tutulmasına karar verilerek ertelendi.
\n
\n  
\n
\n İHA
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kavga eden şahısları ayırmak isterken bıçaklandı: 1 yaralı

1 Kavga eden şahısları ayırmak isterken bıçaklandı: 1 yaralı

Çalan alarm yangının faciaya dönüşmesini önledi

2 Çalan alarm yangının faciaya dönüşmesini önledi

Karaman'da kerpiç evin çatısında çıkan yangın korkuttu

3 Karaman'da kerpiç evin çatısında çıkan yangın korkuttu