Akıllı hizmet, halka konfor getirecek

İlkadım ilçesine yakışan yeni belediye hizmet binasını Akıllı Belediyecilik kapsamında hayata geçireceklerini ifade eden Tok, yeni belediye hizmet binasını akıllı duruma getirerek tüm sistemleri tek merkezden ve en son teknolojiyi kullanarak yönetecekl

Akıllı hizmet, halka konfor getirecek
\n    AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Karadeniz, Güzeldere ve Adalet mahallelerinde ev toplantılarına katılarak vatandaşlarla bir araya geldi. Göreve geldiklerinde yapacakları ilk işin yeni belediye hizmet binası olduğunu söyleyen AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, İlkadım ilçemize yakışan bir belediye hizmet binasına acil ihtiyaç olduğunu kaydetti.
\n
\n  
\n
\n İLK İŞİMİZ, HİZMET BİNASI
\n
\n    
\n
\n Beş yıl boyunca İlkadım Belediye Hizmet Binası nın yapılmayışının en büyük sıkıntısını halkın yaşadığını ifade eden Erdoğan Tok, Vatandaş iki belediye hizmet binası arasında beş yıl boyunca gel-git yaşadı. Vatandaş, Gazi Hizmet Binası na gidiyor. Belediye Başkanı İlkadım da deniliyor. Vatandaş, İlkadım a gidiyor, Belediye Başkanı Gazi de deniliyor. Vatandaş haliyle, Belediye Başkanına ulaşmakta güçlük çekiyor. Biz, göreve geldiğimizde halkımızı bu güçlükten kurtaracağız. İki makamı teke indireceğiz. 30 Marttan sonra o makam halkın makamı olacak. Halkımız, Belediye Başkanına rahat ulaşacak. İlkadım İlçemize yakışan modern, teknolojik imkanlara sahip, kurumsal akıllı belediye hizmet binası inşa edeceğiz. Geldiğimizde ilk işimiz yeni belediye hizmet binası yapmak olacak dedi.
\n
\n  
\n
\n İLKADIM A AKILLI HİZMETLER
\n
\n Akıllı belediyecilik kapsamında Elektronik Belge Yönetim Sistemi başta olmak üzere E-İmar uygulamaları, Kent Bilgi Sistemi, Coğrafi Bilgi Sistemi, Mobil Belediyecilik, Dijital Arşivleme gibi sistemler ile çalışmaların bir bütün olarak akıllandırılacağını ifade eden AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok şunları söyledi: İlkadım ilçesine yakışan bir belediye hizmet binasını Akıllı Belediyecilik  kapsamında yeni ve teknolojik  uygulamaları da hayata geçireceğiz. Bizim, en önemli sorumluluğumuz, ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın hayat standartlarını yükseltmektir. Gayemiz, yaşadığımız teknoloji ve bilişim çağında bu teknolojik gelişmeleri kendi bölgemize adapte etmek suretiyle vatandaşımıza daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunmak. Yeni ve modern uygulamalarla kurumsal dönüşümü sağlayarak, çağımızın modern teknolojik imkanlarından faydalanacağız. Vatandaşlarımıza hızlı ve eşit ve adaletli hizmet vereceğiz. Bu yeni uygulamalarımızla vatandaşımız, imar, ruhsat, emlak gibi işlerini belediyeye gelmelerine gerek kalmadan internetin olduğu her yerden halledebilecekler. Yeni hizmet binamız içinde bilginin yönetileceği teknolojik imkanların en üst seviye kullanılacağı modern bir belediye binası olacak.  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da öfkeli kardeş deşet saçtı! Ablası ve sevgilisini...

1 Samsun'da öfkeli kardeş deşet saçtı! Ablası ve sevgilisini...

Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

2 Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

Samsunspor'a çifte standart

3 Samsunspor'a çifte standart

Samsunlulara müjde! Yüzde 15 indirim yapıldı

4 Samsunlulara müjde! Yüzde 15 indirim yapıldı

16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

5 16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

İki belediye başkanı görevlerinden uzaklaştırıldı

6 İki belediye başkanı görevlerinden uzaklaştırıldı

Samsun'da faciaya ramak kala!

7 Samsun'da faciaya ramak kala!

Samsun'da araştırma görevlisine FETÖ'den gözaltı

8 Samsun'da araştırma görevlisine FETÖ'den gözaltı

Ali Ece'ye forma sürprizi

9 Ali Ece'ye forma sürprizi

Eğitim atışı sırasında patlama! Şehit ve yaralılar var

10 Eğitim atışı sırasında patlama! Şehit ve yaralılar var