Genç: Hepimiz biriz

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, kendisini havai fişek ve konfetilerle karşılayan vatandaşlara, Ben sizim, siz bensiniz... Hepimiz biriz. Yine birlikte başaracağız dedi\r\n

 Genç: Hepimiz biriz
\n    Seçim gezilerini sürdüren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, daha önce kendisini makamında ziyaret eden Hacıismail Mahallesi sakinlerinin misafiri oldu. Burada büyük ilgi gören Başkan Genç, tezahüratlar ve konfetilerle karşılandı. Bir kahvehanede vatandaşlarla çay içen ve sohbet eden Başkan Genç, Bizim yönetim anlayışımızda herkes söz hakkına sahiptir. Ötekileştiren değil, biz anlayışına sahibiz. Başta makam kapımız olmak üzere bütün kapılarımız herkese, her fikre, her renge açık. Herkesin ulaşabildiği bir yönetim anlayışını benimsiyoruz dedi. 
\n
\n  
\n
\n AK Parti Canik İlçe Başkanı Yılmaz Hocaoğlu, Hacıismail Mahallesi Muhtarı Nazif Tanyıldız ve Kasaplar Odası Başkanı Ömür Şen in de bulunduğu ziyarette konuşan Genç, Ben sizim, siz bensiniz. Hepimiz biriz. Biz birbirimizin kıymetini biliriz. Allah birliğimizi ve dirliğimizi daim eylesin. İçiniz rahat olsun, değişim, gelişimin temsilcisi olarak, yine birlikte başaracağız. İnşallah, birlik ve beraberlik içinde inançla, azimle ve kararlılıkla çalışıp, Canik te rekor kırarak, yeni bir zafere ulaşacağız diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Gazi Mahallesi sakinleri de misafir ettikleri Başkan Osman Genç i büyük bir coşkuyla karşıladı. Mahalle halkıyla sohbet eden Genç, kendisine destek veren mahalle sakinlerine teşekkür etti. Başkan Osman Genç, Canik te hizmet yolculuğunu sürdüreceklerini ifade ederek, ilçenin dört bir yanı ile ilgili yeni projelerinin olduğunu dile getirdi.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Zeytin tarlasında cinayet

1 Zeytin tarlasında cinayet

Sosyal medya fenomeni E-5'te kaza yaptı

2 Sosyal medya fenomeni E-5'te kaza yaptı

ABD, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili nihai bir sonuca varmadı

3 ABD, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili nihai bir sonuca varmadı