Vatandaşla omuz omuzayız

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım halkını yalnız bırakmayarak vatandaşlarımızla omuz omuza, gönül gönüle olmanın mutluluğunu yaşıyoruz dedi\r\n

Vatandaşla omuz omuzayız
\n  
\n
\n İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Derebahçe, Güzeldere ve Ataköy mahallelerini ziyaret ederek, vatandaşlarla biraraya geldi. Demirtaş, Sadece seçimler nedeniyle sizleri ziyaret etmiyoruz, her zaman sizlerleyiz. 2009 yerel seçimlerinde olduğu gibi seçimlerden sonrada halkımızın sorun ve önerilerini dikkate alarak hizmetlerimizi tüm mahallelerimize eşit koşullarda halkımıza sunacağız diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n GÜZEL HİZMETLER YAPACAĞIZ
\n
\n Başkan Demirtaş, 5 yıl boyunca yaptıkları hizmetleri anlatarak şunları söyledi:   Çöp devrim niteliğinde olan yer altı konteyner uygulamasını  ilçemizde hayata geçirdik. Güzel ilçemiz her geçen sene daha da büyümekte ve buna bağımlı olarak katı atıklarımız da eşit oranlar da büyüme göstermektedir. Bizler her zaman köylerimizi ziyaret ediyoruz ve sizlerin sorunlarına çözüm yolları arıyoruz. İlkadım  Belediyesi olarak köylerimize temizlik, yol, kaldırım gibi birçok hizmeti sunmaktayız. Büyükşehir yasası ile de ilçemizin nüfusu köyleri ile birlikte büyük bir atış gösterecek. O zaman gelirlerimizde yükselecek. Artık bu gelirler ile köylerimize daha güzel hizmetlere imza atacağız.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Denizli'de düşen uçağın enkazına ulaşılamadı

1 Denizli'de düşen uçağın enkazına ulaşılamadı

Lüks otomobile uyuşturucu operasyonu: 54 Kilo 800 gram eroin 8 kilo 490 gram afy

2 Lüks otomobile uyuşturucu operasyonu: 54 Kilo 800 gram eroin 8 kilo 490 gram afy

Otomobil domuz sürüsüne çarptı: 1 domuz telef oldu

3 Otomobil domuz sürüsüne çarptı: 1 domuz telef oldu

Otomobil Elektrik Direğine Çarptı 1 Yaralı

4 Otomobil Elektrik Direğine Çarptı 1 Yaralı