BORÇLAR ÖDENİYOR

Phiri, Ben Ofosu ve menajerine olan 68 bin dolar ve 15 bin 500 İsviçre Frankı tutarındaki borcun bugün ödeneceği ifade edildi. Böylece Samsunspor, ilk etapta 6 puanının silinmesi daha sonra ise küme düşürülme tehlikesinden kurtulmuş olacak \r\n

 BORÇLAR ÖDENİYOR
\n    Samsunspor da 2001-2002 sezonunda forma giyen Phiri, Ben Ofosu ve menajerine olan borçların ödeme süresi bugün doluyor. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ın kulüp başkanlığı yaptığı dönemden kalma 68 bin dolar ve 15 bin 500 İsviçre Frankı tutarındaki borcun ödenmesi için yönetim yoğun çaba harcadı. Başkan Emin Kar ve kurmaylarının yoğun görüşmeler sonucunda gerekli maddi kaynağı buldukları ve bugün ödemenin gerçekleştirileceği ifade edildi. 
\n
\n  
\n
\n PARAYI TOPLUYORUZ 
\n
\n Bilindiği üzere borcun ödenmemesi halinde Samsunspor un ilk etapta 6 puanının silineceği daha sonra ise küme düşürüleceği belirtilmişti. Ekonomik sıkıntıları sahaya yansıtmamak için uğraştıklarını ifade eden Başkan Kar, 2001 yılından karşımıza çıkan borçların ödeme günü geldi. Borcu ödemek için çalışıyoruz. İnşallah halledeceğiz. Parayı toplamaya gayret ediyoruz ve herkesten destek istiyoruz. Maddi anlamdaki sıkıntıları futbolcularımıza yansıtmamaya çalışıyoruz dedi. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Katil zanlısından 'pes' dedirten cevap: 'Cinayeti zevkten işledim'

1 Katil zanlısından 'pes' dedirten cevap: 'Cinayeti zevkten işledim'

Zabıta görevlisi boş arazide ölü bulundu

2 Zabıta görevlisi boş arazide ölü bulundu

Aracın çarptığı yavru ayı sergileniyor

3 Aracın çarptığı yavru ayı sergileniyor

Bolu'da silahlı kavga: 1 yaralı

4 Bolu'da silahlı kavga: 1 yaralı

Samsun'da otomobil ile tır çarpıştı: 2 ölü, 2 yaralı

5 Samsun'da otomobil ile tır çarpıştı: 2 ölü, 2 yaralı