Teşkilat bu seçimin omurgası

AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 62 mahalle başkanıyla biraraya gelerek, Bu seçimin omurgası sizlersiniz. Bu seçimi alınması anlamında bana ne kadar sorumluluk düşüyorsa size de en az benim kadar belki de benden daha fazla görev düşme

 Teşkilat bu seçimin omurgası
\n  
\n
\n  
\n
\n Ak Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar seçim çalışmalarına Ak Parti Tekkeköy İlçe Teşkilatına bağlı 62 Mahalle Başkanı ile bir araya gelerek yerel seçim ile alakalı bilgi alışverişinde bulundu. Toplantıda teşkilatın önemine değinen Togar, “Bu seçimin omurgası sizlersiniz bu seçimi alınması anlamında bana ne kadar sorumluluk düşüyorsa size de en az benim kadar belki de benden daha fazla görev düşmektedir. Bizim sizin mahallenizde geçirebileceğimiz zaman ne yazik ki kısıtlıdır. Fakat siz sürekli yaşadığınız mahalle sakinlerinin içinde onlara bu seçimin ne kadar önemli olduğunu ve Tekkeköy ilçesinin iktidar ile birlikte daha hızlı gelişip büyüyeceğini anlatmanız gerekmektedir diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n DOĞALGAZ KULLANANA KÖMÜR
\n
\n Togar, toplantıda mevcut belediye yönetimine eleştirilerde de bulunarak şunları söyledi: Mevcut belediyenin her gün yüzlerce ton kömür dağıttığına sizlerde şahitsiniz. Kimin parasını kime dağıtıyorsun, tabi ki de asıl ihtiyaç sahiplerine verilmesi gerekir fakat evinde doğalgaz kullanan vatandaşlarımızın bile kapılarına kömür dağıtılıyor, ne yazık ki bu ilçede. Televizyonlara çıkıp konuşuyor mevcut başkan Ey Tekkeköylüler yalvarıyorum size bu Ak Parti nin Adayını istiyor sanayiciler. Onu kullanmak için istiyor sanayiciler diyor. Bizi, Tekkeköy halkından başkası kullanamaz, biz onlara hizmetkar olmaya geliyoruz. Kimseden emir almayız halkımız için en güzeli neyse biz ona göre bu ilçeyi yönetiriz.
\n
\n  
\n
\n KÖMÜR TOZU NEDEN BİTMEDİ
\n
\n AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, mevcut başkanın 5 yıl önce kömür tozu pisliğini bitiririm diye söz verdiğini kaydederek, Neden hala bu sorun düzelmedi. Bizim bu ilçede iş yapan iş adalarıyla alakalı hiçbir sıkıntımız yoktur. Bizim onlara söyleceğimiz sadece şudur madem bu ilçede beraber yaşayacağız yaşadığımız yerde birbirimizin değerlerine ve sağlığına saygı duymalıyız. Bu işyerleri bu ilçenin dünyaya açılan pencereleridir ve markalarıdır diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n YAŞANABİLİR TEKKEKÖY
\n
\n Togar gün içinde yaptığı ziyaretlerde de çocuklarla sohbet etti.  Çocukların, Okulumuza gidemiyoruz, evimizle okulumuz arası çok yakın olmasına rağmen sokak köpeklerinden korktuğumuz için okulumuza tek başımıza gidemiyoruz lütfen bize yardımcı olun şeklindeki şikayetlerini dinleyen Togar, 21. Yüzyılda Tekkeköy İlçesi nin ne halde olduğu, ne kadar içler acısı halde bulunduğu ortada. Biz belediyeyi aldığımız zaman Tekkeköy’ü yaşanabilir bir ilçe yapacağız, hepiniz gönül rahatlığınca okulunuza ve oyun bahçelerine gitmenizi sağlayacağız dedi.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

1 Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

Kendine yeten kulüp

2 Kendine yeten kulüp

Zabıta görevlisi boş arazide ölü bulundu

3 Zabıta görevlisi boş arazide ölü bulundu

Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

4 Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

Yılport Samsunspor'a ceza

5 Yılport Samsunspor'a ceza

Aracın çarptığı yavru ayı sergileniyor

6 Aracın çarptığı yavru ayı sergileniyor

Katil zanlısından 'pes' dedirten cevap: 'Cinayeti zevkten işledim'

7 Katil zanlısından 'pes' dedirten cevap: 'Cinayeti zevkten işledim'

Dur ihtarına uymadı aracı bırakıp kaçtı

8 Dur ihtarına uymadı aracı bırakıp kaçtı

MUHALİF ADAYLARIN RAKİBİ KİM?

9 MUHALİF ADAYLARIN RAKİBİ KİM?

Bolu'da silahlı kavga: 1 yaralı

10 Bolu'da silahlı kavga: 1 yaralı