BAŞLADIĞI OKULDA BİTİRDİ

Samsun’un Çarşamba ilçesinde 1972 yılında öğretmenlik hayatına Çarşamba Ticaret Meslek ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi nde başlayıp 42 yıl görev yapan Hasan Topal, yine aynı okuldan emekliye ayrıldı.\r\n

BAŞLADIĞI OKULDA BİTİRDİ
\n  
\n
\n Emekliye ayrılan Hasan Topal a okul bahçesinde düzenlenen törende konuşan Okul Müdürü Emine Çelebi, öğretmenliği milletlerin geleceğinin teminatı olan genç nesli eğitip, onların hayatına, ruhlarına şekil, davranışlarına düzen vermek, doğruyu, iyi ve güzeli öğretmek olduğunu, toplumun milli, ahlaki, sosyal ve kültürel değerleri koruyarak geleceğe taşıdıklarını, gençlere anne, baba ve çevreden daha etkili bir şekilde yön verdiklerini söyledi.
\n
\n Konuşması sonrasında emekliye ayrılan Hasan Topal, 1972 yılına bu okulda başlayan öğretmenlik hayatımı yine aynı okuldan hiç ayrılmadan sona erdiriyorum. Çocuklar hepiniz okumak zorundasınız. Okuyun mutlaka iyi şekilde okuyun ve mezun olun” diye konuştu. 
\n
\n Konuşmalar sonrasında Okul Müdürü Emine Çelebi, 42 yıl hizmet veren Hasan Topal a hizmetleri anısına bir plaket vererek teşekkür etti.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Zeytin tarlasında cinayet

1 Zeytin tarlasında cinayet

Sosyal medya fenomeni E-5'te kaza yaptı

2 Sosyal medya fenomeni E-5'te kaza yaptı

ABD, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili nihai bir sonuca varmadı

3 ABD, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili nihai bir sonuca varmadı