Sorunları çözmek için birarada olunmalı

Sol Cephe Türkiye Sözcüsü Eski Anayasa Mahkemesi Raportörü Ali Rıza Aydın, Sol Cephe nin halkın sesi olacağını ve Samsun daki sorunlara çözüm getireceğini belirterek, Samsun da ortaya çıkacak sorunlar için birarada olmalısınız dedi\r\n

Sorunları çözmek için birarada olunmalı
\n    Sol Cephe Samsun Meclisi Kuruluş Toplantısı, Elektirk Mühendisleri Odası (EMO) Samsun Şubesi toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya katılan Sol Cephe Türkiye Sözcüsü Ali Rıza Aydın Sol Cephe nin diktatörlüğe ve yalana karşı olduğunu kaydetti. Samsun daki sorunlara farklı bir bakış açısıyla çözüm getireceklerini savunan Aydın, egemenliğin kayıtsız şartsız halkın olması gerektiğini söyledi. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n HALKA  AİT OLMALI
\n
\n Sol Cephe nin amacının hiçbir partinin ve örgütün güdümü altına girmeden çalışmak olduğunu kaydeden Aydın, Biz diktatörlüğe, yalana ve ayakkabı kutularına karşıyız. Egemeliğin kayıtsız şartsız halka ait olması gerektiğini düşünüyoruz. Artık başkalarının biçimlendirdiği Anayasa, başkalarının yazdığı hukuk kuralları değil, halkın yazdığı hukuk kuralları ve Anayasa ile halk iktidarı olmalıyız. Sol Cephe olarak, Samsun da oluşan sorunlar için birarada olmalıyız. Söz sizin olmalı. Devletin size diktiği elbiseyi yırtıp, kendi elbisenizi oluşturmanızı istiyoruz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Ayşe KUŞCU
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

1 Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

Bursa'da eli silahlı şahıs polisi alarma geçirdi

2 Bursa'da eli silahlı şahıs polisi alarma geçirdi

Pet shop'ta yangın çıktı, farklı türdeki kuşlar telef oldu

3 Pet shop'ta yangın çıktı, farklı türdeki kuşlar telef oldu

Beşiktaş'ta iş adamı Ali Rıza Gültekin silahlı saldırı sonucu öldürüldü

4 Beşiktaş'ta iş adamı Ali Rıza Gültekin silahlı saldırı sonucu öldürüldü