YARIŞ KIZIŞTI

Tekkeköy de yarış iyice kızıştı. AK Parti Adayı Hasan Togar ve CHP Adayı Hayati Tekin, aynı saatte SKM açılışı yaptı. İki başkan adayı da konuşmalarında Seçimi kazanacağımız belli oldu mesajı verdi

YARIŞ KIZIŞTI
\n  
\n
\n
\n BU SEÇİM BİTTİ
\n
\n  
\n
\n Seçim Koordinasyon Merkezi nin açılışını gerçekleştiren Tekkeköy Belediye Başkanı ve CHP Tekkeköy Belediye Başkan adayı Hayati Tekin iddialı konuştu. Hasan Togar ın kendisinin rakibi olmadığını belirten Tekin, Bu seçim bitmiştir. Önümüzdeki seçimleri düşünsünler dedi
\n
\n  
\n
\n Tekkeköy Belediye Başkanı ve CHP Tekkeköy Belediye Başkan adayı Hayati Tekin, çok sayıda vatandaşın katılımıyla Çinik Mahallesi nde Seçim Koordinasyon Merkezi nin açılışını gerçekleştirdi.
\n
\n Açılış alanına vatandaşların omuzlarında gelen Tekin,  AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan adayı Hasan Togar ın kendisinin rakibi olmadığını söyledi.
\n
\n  
\n
\n BU SEÇİM BİTTİ
\n
\n Seçimle ilgili bir endişesi olmadığını belirten Tekin, Oturduğum bu koltuk, benim değil 50 bin Tekkeköylü nündür. Bu koltukta ben oturduğum sürece 50 bin kişi o koltukta oturuyor demektir.  Hedefimiz Tekkeköy için daha büyük projeler üreterek 2024 olacaktır. Bu desteği önce Hakk tan sonra halkımdan istiyorum. Hayati kardeşiniz sizlere emanettir. Bizim rakibimiz Togar değildir. Bu seçim bitimiştir. Artık bundan sonraki seçimleri  düşünsünler diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ALNIMIZ AK
\n
\n Seçim Bürosunun hizmet kervanının yola çıkış noktası olduğunu kaydeden Tekin, Biz bu zamana kadar amatörce davranarak, halkımızın baskısı ile büyük kalabalık ve konvoylar topladık. Ama bunların hepsi beklemediğimiz organize etmediğimiz kalabalıklardı. Bundan sonraki süreçte alanlarda, sokaklarda daha organizeli olacağız. Geçmişimize baktığımzıda alnımız açık. Bundan sonraki beş yılda yapacaklarımızın teminatıdır. İnşallah bu zamana kadar sizleri nasıl mahcup etmediysek, başınız dik, göğsünüz kabarık olduysayaptığımız hizmetler sayesindedir. Bundan sonrada hizmetlerimizi daha da arttıracağız. Bunun en büyük habercisi 10 trilyon bile olmayan bütçemizi, 37,5 trilyona çıkartmak ve yüzde 75 gibi kalkınma hızını yakalamış olmamızdır şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n Bayram OK
\n
\n  
\n
\n ---------
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n
\n  
\n
\n BAKAN KILIÇ KATILDI
\n
\n  
\n
\n AK Parti Tekkeköy İlçe SKM açılışında konuşan Gençlik ve spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Bizler, daha ileri gitmiş, AK Parti belediyeciliği ile büyüyecek Tekkeköy için buradayız. 30 Mart günü, Daima Millet Daima Hizmet diyeceğiz dedi
\n
\n  
\n
\n AK Parti Tekkeköy İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ın katılımıyla gerçekleştirildi. Binlerce kişinin katıldığı açılışa, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, İlkadım Belediye Başkan adayı Erdoğan Tok, AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan adayı Hasan Togar, eski AK Parti Samsun Milletvekilleri Binnur Şahinoğlu ve Fatih Öztürk ile çok sayıda partili katıldı.
\n
\n  
\n
\n TEKKEKÖY AK PARTİ İLE BULUŞACAK
\n
\n Tekkeköy ün kararını verdiğini söyleyen Bakan Kılıç, Bugün Tekkeköy lüler çok büyük bir işe imza attı. Size hitap eden herkesi çok heyecanlandırdınız. Bize büyük bir güç veriyorsunuz. Bizler sizlerin hizmetkarı olmak için varız. AK Parti millet için kuruldu ve AK Parti yi sizler yaşatacaksınız. Sizler buraya gelmekle, 30 Mart günü ne olacağını göstermiş oldunuz. Bunun en büyük işaretisiniz. Başbakanımız, kadın kollarının önemini sürekli dile getirir. AK Parti için yola çıkan bütün hanım kardeşlerimiz, Tekkeköy ü AK Parti Belediyeviliği ile buluşturacak olan sizlersiniz. Burayı miting meydanı haline getirdiniz, ama sadece seçim koordinasyon merkezi açılışı yapıyoruz. Tekkeköy, Ben AK Parti belediyeciliği istiyorum diye haykırıyor. 30 Mart günü bunun cevabını vereceğiz. Birlik ve beraberlik içindeyiz. Milletin, Tekkeköy ün Samsun un ve Türkiye Cumhuriyeti nin daha ileriye gitmesi için, muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak için biraraya geldiniz. Sizlerin burada olması, başbakanımızın burada olması anlamına geliyor. Bizler uzaya uydu fırlatma, hayalleri gerçekleştirme peşindeyiz. Bizler, daha ileri gitmiş, AK Parti belediyeciliği ile büyüyecek Tekkeköy için varız. 30 Mart günü Daima Millet, Daima Hizmet diyeceğiz. Görüntü, Tekkeköy ün kararını verdiğini gösteriyor. AK Parti belediyeciliği sizleri temsil ediyor. Sizden aldığımız emaneti yere düşürmeyeceğiz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n COŞKUYA ORTAK OLDUNUZ
\n
\n Milletin içinden çıkan bir partiyiz diyen İl Başkanı Köktaş, AK Parti sevdalısı herkes pazar günü seçim koordinasyon merkezi açılışnda aramızda. Çoluğunuzu, çocuğunuzu, torununuzu bırakıp, bu coşkuya ortak olmak için geldiniz. Bu kalabalıkla, diğer partilerin genel başkan yardımcıları, Cumhuriyet Meydanı nda miting yaparlardı. Bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Başbakanımız, kadınlarımızla, gençlerimizle birlikte, milletimiz için siyaset yapacağız demişti. Kadınlarımızla, gençlerimizle, milletimizle siyaset yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. En önemli projeleri birlikte hayata geçiriyoruz. Bir bütünün parçalarıyız. Biz milletin içinden çıkan, millet gibi düşünen bir partiyiz. Tekkeköy ün yolunu kimse kesemeyecek. Yollar bizim dönemimizde açılacak. Katılan herkese teşekkür ediyorum şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n BELEDİYECİLİK EĞİTİM VE SAĞLIK DEMEKTİR
\n
\n AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar ise şunları söyledi: Aday adaylığı sürecinde emeği geçen arkadaşlarımıza ve burada kalabalığı oluşturan siz Tekkeköy halkına teşekkür ediyorum. Bana konuşma sen herkesi kucakla dediler. Zaten tablo da bunu gösteriyor. 21. yüzyıla yakışmayan bir ilçe ve bu ilçenin mutsuz ve biraz umutsuz insanları. Belediyecilik hizmetleri yalnızca asfalt değildir, stabilize değildir. Eğitimi, sağlığı çözmek demektir. 2009 da başımızı öne eğmediniz, ama bu coşkuyla yola çıkılmış olsaydı, şu anda Tekkeköy de bir hastane olurdu, bir fakülte olurdu. Ben size bu hizmetler için söz veriyorum. Gözlerinizden aldığım ışık bana yeter.
\n
\n  
\n
\n Konuşmaların ardından AK Parti Tekkeköy SKM nin açılış kurdelesini, Bakan Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İl Başkanı Fuat Köktaş, AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan adayı Hasan Togar ve Tekkeköy de yaşayan 100 yaşındaki Ayşe Aydın ile birlikte kesti.
\n
\n  
\n
\n Ersin DEMİR
\n
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n

\n  

\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

1 Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

Samsunlular ekmekteki artıştan memnun değil

2 Samsunlular ekmekteki artıştan memnun değil

Başkan İsmail Uyanık takipte

3 Başkan İsmail Uyanık takipte

Samsun'da CHP-İYİ Parti'den ittifak iddiası

4 Samsun'da CHP-İYİ Parti'den ittifak iddiası

Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

5 Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

Karadeniz kara teslim

6 Karadeniz kara teslim

Koloğlu sahaya indi!

7 Koloğlu sahaya indi!

İstanbul'da aranan doktor karı-koca Samsun'da yakalandı

8 İstanbul'da aranan doktor karı-koca Samsun'da yakalandı

Samsun'da yaşlı kadının feci ölümü

9 Samsun'da yaşlı kadının feci ölümü

Karadeniz'de 80 köy yolu ulaşıma kapandı

10 Karadeniz'de 80 köy yolu ulaşıma kapandı