Yalan ve iftira

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, belediyenin iddia edildiği gibi 100 milyon liralık borcu olmadığını belirterek, Proje üretemeyenler yalana, dolana başvuruyor. Biz hem eskinin borcunu ödüyoruz, hem kaynak üretiyor hem de hizmet yapıyoruz dedi\r\n

 Yalan ve iftira
\n  
\n
\n  
\n
\n Canik Belediye Başkanı Osman Genç, seçim çalışmaları kapsamında Karşıyaka Mahallesi nde bulunan bir kahvehanede mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Muhtar adaylarının yoğun katılım gösterdiği ve vatandaşların büyük ilgi gösterdiği buluşmada, Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri de Genç i yalnız bırakmadı. Mahalle sakinleri Başkan Genç e tam desteklerini açıklarken, Genç, halkın desteğinin hizmet heyecanlarını artırdığını söyledi.
\n
\n  
\n
\n BİZ MİSAFİR ADAY İSTEMİYORUZ
\n
\n Canik te gelişimin devam etmesini istediklerini ifade eden Karşıyaka Mahallesi sakinleri, Başkan Osman Genç in ilçede büyük hizmetler yaptığını belirterek, Başkanımız bizim hayal dahi etmediğimiz hizmetleri ilçemize kazandırdı. Karşıyaka Mahallesi yaşayanları olarak Başkanımızdan memnunuz. Allah onu başımızdan eksik etmesin. Biz ilçeye bu zamana kadar uğramayan, Canik i tanımayan ve seçim zamanı misafir gelen adayları istemiyoruz dedi.
\n
\n  
\n
\n YAŞAMAKTAN ONUR DUYULAN İLÇE
\n
\n Yaptıkları yatırımlarla Canik halkının yaşamaktan onur duyduğu bir ilçe meydana getirdiklerini vurgulayan Genç, İlçemizdeki gelişimi Canik halkımızla birlikte başardık. İnşallah birlikte çok daha güzel işler başaracağız. Allah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Halkımızın bize verdiği destek ve onlardan aldığımız güç çalışma azmimizi, hizmet heyecanımızı daha da artırıyor. Yaşadığımız şehrimize hizmet etmekten başka gayemiz yok diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n PROJE ÜRETEMEYENLER YALANA BAŞVURUYOR
\n
\n Belediyenin söylendiği gibi 100 milyon liralık borcu olmadığına dikkat çeken Genç, Bu külliyen yalan ve iftiradır. Bunlar hesap yapmasını bilmiyorlar. Biz belediyeyi 2004 yılında 58 milyon 174 bin lira borç ile devraldık ve 2007 yılında bu borcu yapılandırdık. Biz her ay 500 bin lira bu borcu ödüyoruz. Bu borcu şimdi 16 milyon liraya düşürdük. Ancak borcumuz var diye hizmet etmemezlik yapmadık. Hem borç ödedik, hem kaynak ürettik hem de hizmet yaptık. Bunlar halka proje sunamayınca yalana, dolana, iftiraya başvuruyorlar. Onların proje diye sunduklarını bizim Kültür Müdürlüğümüz yapıyor. Bunların vizyonu, hayali bizim yaptıklarımıza da, yapacaklarımıza da yetmez şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Boğazı kesilerek öldürüldü

1 Boğazı kesilerek öldürüldü

Samsun'da hemşirden ölüm vuruşu

2 Samsun'da hemşirden ölüm vuruşu

Canlı canlı erken final

3 Canlı canlı erken final

YENİ İSİMLER

4 YENİ İSİMLER

Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

5 Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

Cinayet zanlıları yakalandı

6 Cinayet zanlıları yakalandı

Kirazlık Camisi'nde sona yaklaşıldı

7 Kirazlık Camisi'nde sona yaklaşıldı

Samsun merkezli kablo hırsızlığı operasyonu: 13 kişi adliyede

8 Samsun merkezli kablo hırsızlığı operasyonu: 13 kişi adliyede

Elektrik direğine çarpan minibüs parçalandı: 2 ölü

9 Elektrik direğine çarpan minibüs parçalandı: 2 ölü

Van'da bir otomobilin yakıt deposunda 757 gram esrar ele geçirildi

10 Van'da bir otomobilin yakıt deposunda 757 gram esrar ele geçirildi