Bakan Kılıç tan birlik mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun’da partilileriyle sabah kahvaltısında bir araya geldi. Kılıç, Bütün teşkilatlar olarak el ele, gönül gönüle bir olmalıyız, birlikte olmalıyız, diri olmalıyız dedi\r\n

Bakan Kılıç tan birlik mesajı
\n  
\n
\n Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bir dizi ziyaretler için geldiği Samsun’da AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı nın düzenlediği sabah kahvaltısına katıldı. Kahvaltıya AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, parti teşkilat mensubları, çok sayıda partililer ve vatandaşlar da katıldı. Partililer ve vatandaşlarla bir arada basına kapalı olarak gerçekleştirilen kahvaltıda partileri selamlayan Bakan Kılıç, Bütün teşkilatlar olarak el ele, gönül gönüle bir olmalayız, birlikte olmalıyız, diri olmalıyız dedi. Kahvaltı sonrası partililer Bakan Kılıç a çiçek taktim etti. Bakan Akif Çağatay Kılıç, baba toprağı olan İlkadım ilçesi Ataköy Mahallesi ni ziyaret etti. 
\n
\n  
\n
\n 30 MART TÜRKİYE NİN GELECEĞİ
\n
\n Bakan Kılıç, ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda şunları söyledi: Milletimiz AK Parti yi kurdu, Recep Tayyip Erdoğan a biz senin arkanızdayız dedi. Dik dur dedi, diklenme ama dik dur dedi. Bu dik duruş bazılarının işine gelmiyor. Uluslararası arena işine gelmiyor. Türkiye de işine gelmiyor ama bu millet yürüyecek, bu millet koşacak. Eski günlerin hayallerini kurmuyoruz. Türkiye Cumhuriyeti, dünyanın ilk on ekonomisi arasına girecek. Bunları gerçekleştirecek olan projeleri engellemek için uğraşıyorlar ama sizler bu oyunu gördünüz. Bu millet her zaman kendisine engel olana cevabını verdi. 30 Mart günü en büyük yerel seçim oy oranını alarak yine cevabını vereceğiz. Artık 30 Mart sadece bir belediye seçimi değil, Türkiye nin geleceğinin seçimi. Beraber yürüyeceğimizin, bir olacağımızın, beraber olacağımızın sinyalidir, mesajıdır.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Sarıyer-Yılport Samsunspor maçı canlı izle

1 Sarıyer-Yılport Samsunspor maçı canlı izle

MHP Samsun'da adaylar açıklanıyor

2 MHP Samsun'da adaylar açıklanıyor

Lideri elimizden kaçırdık! Sarıyer: 1 Yılport Samsunspor: 1

3 Lideri elimizden kaçırdık! Sarıyer: 1 Yılport Samsunspor: 1

Samsunspor'da nöbet değişimi

4 Samsunspor'da nöbet değişimi

Samsun'da feci kaza! Otomobilin içinde sıkıştılar

5 Samsun'da feci kaza! Otomobilin içinde sıkıştılar

Bu nasıl bakım?

6 Bu nasıl bakım?

Haftanın maçı Haberaks TV'de

7 Haftanın maçı Haberaks TV'de

Samsun'da çocuk parkının duvarı çöktü! Müteahhitten açıklama

8 Samsun'da çocuk parkının duvarı çöktü! Müteahhitten açıklama

Taner Taşkın: 'Saygı duyulacak takım'

9 Taner Taşkın: 'Saygı duyulacak takım'

Taner Taşkın: 'Maçı koparabilirdik'

10 Taner Taşkın: 'Maçı koparabilirdik'