Hizmet kalitesini 3,5 kat artırdık

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ilçeye 5 yılda yaptıkları yatırımlarla hizmet kalitesini 3 buçuk kat artırdıklarını söyledi\r\n

Hizmet kalitesini 3,5 kat artırdık
\n  
\n
\n İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, KADEF e bağlı Tepecik Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği nin düzenlediği kahvaltı programına katıldı.  Kadef binasında düzenlenen kahvaltı programına İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kavak Belediye Başkanı Şerif Ün, KADEF Başkanı Yılmaz Karagöz, Tepecik Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Arslan Töre ve çok sayıda dernek üyesi katıldı. 
\n
\n  
\n
\n KIRGINLIĞA SEBEBİYET VERMEYECEĞİZ
\n
\n Düzenlenen törende ilk olarak söz alan Kadef Başkanı Yılmaz Karagöz, birlik ve beraberliğin önemine değinerek, Bizler birlik ve beraberliğin önemini biliyoruz. Bugüne kadar sağladığımız birlik ve beraberliğimizi devam ettirme noktasında kararlığımızı tekrar dile getirmek istiyorum. Önümüzde bir yerel seçim var. Bu seçimlerde gerek muhtarlarımızı gerekse belediye başkanlarımızı seçerken hiç bir kırgınlığa sebebiyet vermeden bu süreci geçireceğiz.
\n
\n  
\n
\n EKSİKLİKLERİ GİDERDİK
\n
\n Başkan Demirtaş ise 5 yıllık süreç içerisinde hayata geçirilen projeleri dernek üyelerine anlattı. Demirtaş, 5 yıllık süreç içerisinde verdiğimiz sözleri elimizden geldiği kadarıyla yerine getirmeye çalıştım. İlçemize yaptığımız yatırımlar ilçemizde hizmet kalitesini tam 3 buçuk kat arttırmış durumda. Mahallelerimizin bir çok eksiğini giderdik. Ama yaptıklarımız tabiki yetmez hizmetlerimize devam edebilmek için önümüzde bir seçim var bu seçimi sizlerin de destekleriyle başarıyla atlacağız inşallah diye konuştu. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Sarıyer-Yılport Samsunspor maçı canlı izle

1 Sarıyer-Yılport Samsunspor maçı canlı izle

MHP Samsun'da adaylar açıklanıyor

2 MHP Samsun'da adaylar açıklanıyor

Samsun'da feci kaza! Otomobilin içinde sıkıştılar

3 Samsun'da feci kaza! Otomobilin içinde sıkıştılar

Bu nasıl bakım?

4 Bu nasıl bakım?

Haftanın maçı Haberaks TV'de

5 Haftanın maçı Haberaks TV'de

Samsunspor'da nöbet değişimi

6 Samsunspor'da nöbet değişimi

Taner Taşkın: 'Saygı duyulacak takım'

7 Taner Taşkın: 'Saygı duyulacak takım'

Çok şıksınız beyler

8 Çok şıksınız beyler

Samsun'da çocuk parkının duvarı çöktü! Müteahhitten açıklama

9 Samsun'da çocuk parkının duvarı çöktü! Müteahhitten açıklama

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık: 'Bizimle yaşayacak'

10 Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık: 'Bizimle yaşayacak'