Büyük düğün 30 Mart ta

SKM açılışındaki kalabalığı görünce çok duygulandığını, Pazar günü olmasına rağmen yaklaşık iki bin Atakumlu kadının etkinliğe katıldığı görmenin çok sevindirici olduğunu söyleyen Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Bu tablolardan anlıyorum ki, 30 Mart

 Büyük düğün 30 Mart ta
\n  
\n
\n  
\n
\n Kibirli olmayan, düzgün, dürüst, cana yakın, insanlığa, kardeşliğe, çalışmaya, emeğe önem veren biri olarak adlandırıldığını bunun bdün nasılsa yarın da öyle kalacağını belirten Başkan Burma, Bugüne ne kadar dostsam, yarın da o kadar dost olduğumu göreceksiniz. Beni araştırın, kibirli olmadığımı, cana yakın, insanlığa, kardeşliğe önem veren biri olduğumu göreceksiniz veya biliyorsunuz. Dürüstlük ve çalışmanın olduğu yerde başarı olur. Biz de başarıyı bu yolla yakaladık. Ben mimarım. Belediyeciliği iyi bilirim. Atakumlular, özellikle de siz sevgili hanım efendiler beni yalnız bırakmıyorsunuz, bu yolda beraber yürüyoruz. Atakum un yarınına beraber ulaşacağız. Ben halkımı seviyorum. Gönülden hizmet ediyorum. Sizin de beni sevdiğinizi biliyorum. Ben mimarım, 1973 yılından bu yana projeci, belediyeciyim.Benim ustalığım projecilikte, belediyeciliktedir. Sizi böyle coşkulu gördükçe yüreğim kıpır kıpır ediyor. Emeğim çalışmalarım size helal olsun. Ben halka hizmet ederek dinleniyor, gençleşiyorum. Bu sevgi seli bütün Atakum u boydan boya saracaktır. Ben kendimi sizlere emanet ettim. En güzel ve emin yerin sizin kalbiniz olduğunu biliyorum. Bu dönem çok güzel işler başardık. dolu dolu bir beş yıl oldu. Şimdi köylerimizin de katılımı ile daha büyük bir aile olacağız.Ben her zaman sizin yanınızda oldum, bundan sonra da öyle olacaktır. belediyecilik zor iştir. Ama sevgiyle yapılınca kolaylaşıyor. Son beş yılda Karadeniz de verilen işyeri ruhsatının daha fazlasını verdik. Bu istihdam demektir. Ailelerin yiyeceği, giyeceği, mutlu olmaları demektir. Her zaman yanınızda ve emrinizde olacağım diye konuştu.  
\n
\n  
\n
\n BİZ KARALAMA YAPMIYORUZ
\n
\n Türkiye de siyasetin oldukça kötü, birbirini karalama üzerine yapıldığını da söyleyen başkan Burma, şunları söyledi: Ben asla rakiplerim için kötü bir şey söylemedim. Vaktimi halka nasıl daha çok ve güzel hizmet ederim diye proje yaparak geçiriyorum. Siyaset alanında var olanlar, siyaset aktörleri, Atakumdaki bu gelişmeyi içlerine sindiremiyorlar. Var olan belediye başkanını nasıl yeneceğiz?Biz bu hizmet çıtasına ulaşamayız,  bu hiç bir şey yapmadı diyelim, kötüleyelim, halkın gözünden düşürelim diye düşünüyorlar. Ama bilmiyorlar ki halk bu boş laflara gülüp geçiyor.Beni de yalnız bırakmıyor. Onlara sesleniyorum, bu halk arkamda olduğu sürece beni yenemezsiniz.Bırakın yapılanları kötülemeyi de kendinizi, varsa projelerinizi anlatın ki, yarın gittiğinizde arkanızda bir hoş sada bırakabilesiniz. 30 Mart ta bir büyük düğün yapacağız. Siz sevgilerinizi yüreklerinizi birbirine ekleyerek, Türkiye çapında bir sevgi çemberi yaratmak istiyoruz. Bu dünyada doğru ile yanlışı, haramla helalı ayırt etmek görevimiz vardır ve bu bizim sorumluluğumuzdur. Ben kimseyi ayırmadan, ötekileştirmeden insanları seviyorum. Sizlere hizmet için heyecan doluyum, Atakum un geleceği için bu yolda varım, bana verdiğiniz gücü bugüne kadar olduğu kadar bundan sonra da sizin için kullanacağım.  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

1 Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

2 Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

15 Kasım Perşembe Samsun hava durumu..

3 15 Kasım Perşembe Samsun hava durumu..

Pet shop'ta yangın çıktı, farklı türdeki kuşlar telef oldu

4 Pet shop'ta yangın çıktı, farklı türdeki kuşlar telef oldu

Bursa'da eli silahlı şahıs polisi alarma geçirdi

5 Bursa'da eli silahlı şahıs polisi alarma geçirdi

Beşiktaş'ta iş adamı Ali Rıza Gültekin silahlı saldırı sonucu öldürüldü

6 Beşiktaş'ta iş adamı Ali Rıza Gültekin silahlı saldırı sonucu öldürüldü

Kids Robotics, yeni nesilleri geleceğin dünyasına hazırlıyor

7 Kids Robotics, yeni nesilleri geleceğin dünyasına hazırlıyor

Suat Çakır: 'Hesapta şaşma yok'

8 Suat Çakır: 'Hesapta şaşma yok'

Geleceğe yatırım yapıyoruz

9 Geleceğe yatırım yapıyoruz

İş insanlarından Ankara turu

10 İş insanlarından Ankara turu