HEDEFE YÜRÜYORUZ

Kökçüoğlu mahallesi sakinleri tarafından coşkulu bir şekilde karşılanan AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Bu coşku ve sevgi İlkadım da yönetim değişikliği isteğinin tezahürüdür dedi\r\n

HEDEFE YÜRÜYORUZ
\n  
\n
\n AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Kökçüoğlu mahallesi sakinleriyle buluştu. Konfeti ve sloganlar eşliğinde  mahalle sakinleri tarafından karşılanan Erdoğan Tok a, eşi Hatice Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol ve İlkadım Belde Belediyesi Kurucu Başkanı Ahmet Okuyucu eşlik etti.   Mahalle girişinde Yürekten sevdik, gönüllerde bir olduk sloganıyla karşılanan Erdoğan Tok ta halka yürek selamı ile cevap verdi.  
\n
\n  
\n
\n BU SEVGİ DEĞİŞİMİN İŞARETİ
\n
\n Coşku dolu kalabalığa seslenen AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Görüyorum ki, bu coşku dolu kalabalık, İlkadım da değişim istiyor. Gittikçe büyüyerek artan bu sevgi yumağı, İlkadım da AK Parti Belediyeciliğine özlemin işareti.  Biz hazırız. Görüyorum ki, sizde hazırsınız. Gelin İlkadım ı hep birlikte yönetelim. İlkadım ilçemizi AK Belediyecilik anlayışı ile hizmetle kuşatalım diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n YATIRIMLARI YOK 
\n
\n Yıllık 70 milyon TL geliri olan bir belediyenin ciddi bir projesinin olmadığını kaydeden Tok, İlkadım da 5 yılda gözle görülen bir yatırım yok. Ortada 96 milyon TL borç var. Yatırım yok. 17 milyon TL ye ekmek  fabrikası yaptık diyorlar. Faaliyet raporlarına da koymuşlar. O da belediyenin kendi yatırımı değil. Özel teşebbüs yatırımı. Şirket tüm parayı kendi ödedi. Ancak görüyoruz ki, faaliyet raporlarında belediyenin  kendi projesiymiş gibi reklamı yapılıyor. Bu yanlış. Halkı  kandırmaktan öteye gitmez şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n AVANTAJLARIMIZ VAR
\n
\n İlkadım ın geleceğini birlikte hazırlamak için çağrıda bulunan AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok Bizim artılarımız var. İktidar belediyesi olmanın avantajları var. Büyükşehir Belediyesiyle uyumumuz var. Ankara da bürokratlık yapmamızın tecrübesi var. Bu da Bakanlıklarla olan diyaloğumuzun hizmetlerimize yansıması olacak. Hem 5 yıl belediyede, hem de Ankara da TBMM Müşaviri olarak kariyer, tecrübem ve birikimim var. Hep beraber İlkadım ilçemizi daha ileriye götürelim. ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da polis memuru ölü bulundu!

1 Samsun'da polis memuru ölü bulundu!

Metincan Cici isyan etti

2 Metincan Cici isyan etti

Samsun'da trafik kazası: 6 yaralı

3 Samsun'da trafik kazası: 6 yaralı

Samsun'da öğrenci servisi kaza yaptı: 4'ü öğrenci, 5 yaralı

4 Samsun'da öğrenci servisi kaza yaptı: 4'ü öğrenci, 5 yaralı

Ahmet Altın yıkıldı

5 Ahmet Altın yıkıldı

CHP'de Atakum'a 5'inci aday

6 CHP'de Atakum'a 5'inci aday

Pilot Hamdi Yılmaz'ın meslektaşları yasta

7 Pilot Hamdi Yılmaz'ın meslektaşları yasta

Kritik hafta

8 Kritik hafta

20 Kasım Salı Samsun hava durumu! Soba zehirlenmelerine dikkat

9 20 Kasım Salı Samsun hava durumu! Soba zehirlenmelerine dikkat

Samsun'da dehşet saçmıştı... Ruh sağlığı hastanesine sevk edildi

10 Samsun'da dehşet saçmıştı... Ruh sağlığı hastanesine sevk edildi