Mübadil desteği

Mübadil Hemşehriler Tertip Komitesi CHP İlkadım Belediye Başkan adayı Vedat Yılmaz a destek vermek için bir toplantı düzenledi. Toplantıda konuşma yapan Yılmaz, Ataürk e olan borcumuzu ödemek için bu yola baş koyduk dedi\r\n

Mübadil desteği
\n  
\n
\n Mübadil Hemşehriler Tertip Komitesi CHP İlkadım Belediye Başkan adayı Vedat Yılmaz a verdikleri desteği göstermek için Fuariçi Star Düğün Salonu nda bir toplantı düzenledi. CHP liler ve çok sayıda mübadilin katıldığı toplantıda konuşma yapan Yılmaz, adaylık sürecinde asla kendi başına iş yapmadığını söyledi.
\n
\n  
\n
\n DAMGA VURACAĞIZ
\n
\n Aldığı destek sayesinde aday olduğunu belirten Yılmaz, Adaylık sürecimde kendi başıma hiç bir zaman iş yapmadım. Sizlerden aldığım destek ve cesaret sonucu  İlkadım Belediye Başkanlığına aday oldum. Atakürk e olan borcumuzu ödemek için bu yola baş koyduk. Çıktığımız bu yolda hiç bir zaman geçmişimizi saklamadım. Doğduğum yeri büyüdüğüm köyü, göğüsümü gere gere  anlattım. Samsun da çok sayıda mübadil hemşehrimiz var. Biliyoruz ki kardeşlerim, bu süreçte bizleri sonuna kadar destekleyecek ve  Samsun a damgamızı vuracağız. İlkadım da ağırlığımızı koyarak, birlik ve beraberlik içinde bu görevi layığıyla yerine getireceğiz. Hemşehrilerimi temsil etmiş olmanın ağırlığı ve gururu bana bu yolda güç katıyor. Doğru ve dürüst bi şekilde görevimizi yerine getireceğimizden kimsenin en ufak bir şüphesi olmasın. Yürüdüğümüz bu yolda tüm kardeşlerime, dostlarıma  teşekkür ediyorum diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Davul ve zurna eşliğinde mübadil oyunlarının oynandığı toplantıda, Vedat Yılmaz ve eşi Zübeyde Yılmaz da mübadillere özgü halay ve zeybek oyunları oynadı. Toplantıda aynı zamanda, konuklara mübadillerin meşhur etli pilavı ve ayran dağıtıldı.
\n
\n  
\n
\n  Emre KORUCU
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Boğazı kesilerek öldürüldü

1 Boğazı kesilerek öldürüldü

Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

2 Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

Van'da bir otomobilin yakıt deposunda 757 gram esrar ele geçirildi

3 Van'da bir otomobilin yakıt deposunda 757 gram esrar ele geçirildi

Tır hafif ticari araca arkadan çarptı: 2 yaralı

4 Tır hafif ticari araca arkadan çarptı: 2 yaralı

Cinayet zanlıları yakalandı

5 Cinayet zanlıları yakalandı

Evcil hayvanlar yangında telef oldu

6 Evcil hayvanlar yangında telef oldu

Bakkal yangında kül olurken itfaiye aracı dar sokaklardan geçemedi

7 Bakkal yangında kül olurken itfaiye aracı dar sokaklardan geçemedi

Haliç'teki 3 köprü trafiğe kapatıldı

8 Haliç'teki 3 köprü trafiğe kapatıldı