ARTIK EKSİĞİMİZ YOK

Başkan Emin Kar, bu zamana kadar hep eksiklerinin olduğu yönünde açıklamalar yaptıklarını hatırlatarak, Boluspor maçında gördükki, Oynayamayan futbolcularımızın yerine sahada olan isimler de aynı mücadeleyi gösteriyor. Artık takım olduk, eksiğimiz kalmad

ARTIK EKSİĞİMİZ YOK
\n   NAZAR DEĞMESİN
\n
\n Samsunspor da Boluspor galibiyetinin sevinci sürüyor. Kırmızı- Beyazlılarda Başkan Emin Kar, bu maçı değerlendirirken, Boluspor u yenerek 42 puana yükseldik. Bu galibiyeti anlamlı kılan play-off potasına yükselmemiz oldu. İç sahada 6 maçımız kaldı. Bu 18 puan eder. Hepsini kazanmak istiyoruz. Evimizdeki bu maçları kazanırsak 60 puana yükseliriz ve eksta alacağımız puanlar konumumuzu belirler. Ligde de 9 haftadır yenilmiyoruz. Bu bizim nazarlığımız, inşallah nazar değmez. Takımımız asla yenilmeyi hazmedemiyor diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n TAKIM OLDUK
\n
\n Başkan Emin Kar şöyle devam etti: Kalecilerimizden Soner bir önceki hafta, Atilla da Boluspor maçında sakatlandı. Ancak bu kez de genç kalecimiz Furkan ı kazandık. Maçta sakatlık veya cezadan dolayı forma giyemeyen futbolcularımızın yerine sahaya çıkanlar da aynı mücadeleyi ortaya koyuyor. Artık takım olduk, eksiğimiz var ifadesini kullanmıyoruz. Bir hafta içinde üst üste iki zorlu maç oynayacağız. Önce perşembe günü Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı, 4 gün sonra da 1461 Trabzon maçı. Bu maçları da alırsak, istediğimiz hedefe doğru yürüyeceğiz.  
\n
\n  
\n
\n Selçuk KAYA
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Yılport Samsunspor'da 4 transfer yolda

1 Yılport Samsunspor'da 4 transfer yolda

Samsun'da silahlı çatışma: 4 yaralı, 10 gözaltı

2 Samsun'da silahlı çatışma: 4 yaralı, 10 gözaltı

Başkan İsmail Uyanık dönüyor

3 Başkan İsmail Uyanık dönüyor

Samsun'da gençlerin eğlencesi kötü bitti! 7 yaralı

4 Samsun'da gençlerin eğlencesi kötü bitti! 7 yaralı

Karadeniz'den hamsi fışkırdı

5 Karadeniz'den hamsi fışkırdı

İdmana katılmadı

6 İdmana katılmadı

İdarecilerden değerlendirme

7 İdarecilerden değerlendirme

Samet'in yerine kim oynayacak?

8 Samet'in yerine kim oynayacak?

İkinci saha hazırlanıyor

9 İkinci saha hazırlanıyor

Samsunsporlu üst geçit

10 Samsunsporlu üst geçit