Ben bilirim zihniyetine son verilecek

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Ben bilirim zihniyetine son vererek, kentin sesine kulak veren adımlar atacağız dedi\r\n

 Ben bilirim zihniyetine son verilecek
\n  
\n
\n  
\n
\n AK  Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, mahalle ve ev  toplantılarını sürdürüyor. Tok, yaptığı ziyaretlerdeki konuşmalarında, mikro  milliyetçilik  anlayışının   kentlilik  bilincine  zarar  verdiğini  belirterek, farklı  kültürlere  sahip  insanların   Samsunluluk  ruhu ekseninde ortak akıl etrafında buluşması gerektiğini ifade etti.
\n
\n  
\n
\n KAVAKLILAR İYİ TANIR
\n
\n Beş  yıllık  belediye  başkanlığı  görevi  içersinde  hiç  bir  zaman   ayrımcılık  yapmadığını  kaydeden Tok, Hiçbir zaman etnik ayrımcılık ve partizanlık yapmadım. Kimseyi küçük görmedim. Benim beş yıllık belediye başkanlığı dönemimde, beni en iyi Kavaklı kardeşlerim tanır. Hep onlarla iç içe oldum.  Cenazelerinde,  düğünlerinde  hep  yanlarındaydım.  Biz  yaratılanı,  yaratandan  ötürü seviyoruz. Onlar beni iyi tanıyor. Bende onları çok iyi tanıyorum. Aday olmamla birlikte iyi bir sinerji yakaladık. Ahmet Okuyucu ağabeyimizle birlikte çok güzel bir atmosfer oluşturduk diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n KENTİN ORTAK SESİYİZ
\n
\n İlkadım ı hemşehrilerin katılımlarıyla, onların ortak akıl ve müşterek çabalarıyla planlayacaklarını belirten Tok, Geleceğimize şekil  verirken  kentimizin  tüm dinamiklerinin görüşünü alacağız. Sivil toplum örgütlerimizi, meslek odalarını, kamu yararı güden vakıf ve deneklerimizle istişareye önem vereceğiz. Kentlilik bilinciyle yola çıkarak Samsun adına, Samsunluluk sinerjisi  ve  ruhuyla  hizmet edeceğiz.  Kentimizin  geleceğine  yönelik  karar  alırken ortak aklı ve istişareyi ön planda tutacağız. Ben bilirim anlayışına son vererek, şehrimizin kanaat önderlerinin fikrini alcağız. Samsunluluk ruhunun öncüsü olacağız dedi.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da polis memuru ölü bulundu!

1 Samsun'da polis memuru ölü bulundu!

Metincan Cici isyan etti

2 Metincan Cici isyan etti

Samsun'da trafik kazası: 6 yaralı

3 Samsun'da trafik kazası: 6 yaralı

Başından silahla vuruldu

4 Başından silahla vuruldu

Ahmet Altın yıkıldı

5 Ahmet Altın yıkıldı

20 Kasım Salı Samsun hava durumu! Soba zehirlenmelerine dikkat

6 20 Kasım Salı Samsun hava durumu! Soba zehirlenmelerine dikkat

Kritik hafta

7 Kritik hafta

Pilot Hamdi Yılmaz'ın meslektaşları yasta

8 Pilot Hamdi Yılmaz'ın meslektaşları yasta

Samsun'da öğrenci servisi kaza yaptı: 4'ü öğrenci, 5 yaralı

9 Samsun'da öğrenci servisi kaza yaptı: 4'ü öğrenci, 5 yaralı

CHP'de Atakum'a 5'inci aday

10 CHP'de Atakum'a 5'inci aday