VERGİ HAFTASI BAĞIŞLA BAŞLAYACAK

Samsun Vergi Dairesi Başkan Vekili Nazmi Erol, 2012 Vergi Rekortmenleri ödül töreninin Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç’ın katılımı ile perşembe günü yapılacağını hatırlatarak, “ ‘Vergi Haftası’ etkinliklerine Kızılay’a kan bağışı yaparak başlayacağız

VERGİ HAFTASI BAĞIŞLA BAŞLAYACAK
\n  
\n
\n  
\n
\n Verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla her yıl şubat ayında gerçekleştirilen çeşitli etkinlikler kapsamında bu yıl Samsun’da 25. Vergi Haftası düzenlenecek. Samsun Serbest Mali Müşavir ve Muhasebeciler Odası’nda perşembe günü Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç’ın katılımı ile gerçekleştirilecek olan törende, 2012 vergi rekortmenleri ödüllerine kavuşacak.
\n
\n  
\n
\n Gerçekleştirilecek olan etkinlikler konusunda açıklama yapan Vergi Dairesi Başkan Vekili Nazmi Erol, “ ‘25. Vergi Haftası’ dolayısıyla her sene vergi rekortmenleri ödül töreni düzenliyoruz. Bu senede Gençlik ve Spor Bakanımız Çağatay Kılıç beyin katılımlarıyla vergi rekortmenleri ödül töreni yapacağız. Programımız içerisinde kurumlar arasındaki mükellefler arasından ilk 20 mükellefimize, gelir vergisi mükelleflerimizden ilk 10’a girenler, gayrimenkul sermaye mükelleflerimizden ilk 5 sırada olanlar, ayrıca serbest meslek faaliyetiyle iştigal eden doktor, mühendis, mali müşavir, yeminli mali müşavir, avukat gibi meslek gruplarının da birincisine plaket vermeyi planlıyoruz” dedi. 
\n
\n  
\n
\n “ ‘Vergi Haftası’ etkinliklerine Kızılay’a kan bağışı yaparak başlayacağız” diyen Erol, “Gerekli yazışmalarımızı yaptık. Kızılay’ın arabası Vergi Dairesi Başkanlığımız binası önünde bekleyecek. 24 Şubat’ta Atatürk Anıtı’na çelenk koyarak Vergi Haftası’nı başlatacağız. Vergi Haftası programı çerçevesinde kamu kuruluşlarına ziyaretlerimiz olacak” şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Zabıta görevlisi boş arazide ölü bulundu

1 Zabıta görevlisi boş arazide ölü bulundu

Katil zanlısından 'pes' dedirten cevap: 'Cinayeti zevkten işledim'

2 Katil zanlısından 'pes' dedirten cevap: 'Cinayeti zevkten işledim'

Samsun'da otomobil ile tır çarpıştı: 2 ölü, 2 yaralı

3 Samsun'da otomobil ile tır çarpıştı: 2 ölü, 2 yaralı

Aracın çarptığı yavru ayı sergileniyor

4 Aracın çarptığı yavru ayı sergileniyor

Bolu'da silahlı kavga: 1 yaralı

5 Bolu'da silahlı kavga: 1 yaralı

Önce refüje çarptı, ardından cayır cayır yandı

6 Önce refüje çarptı, ardından cayır cayır yandı

Dur ihtarına uymadı aracı bırakıp kaçtı

7 Dur ihtarına uymadı aracı bırakıp kaçtı

Sancaktepe'de otomobil su kanalına uçtu

8 Sancaktepe'de otomobil su kanalına uçtu