Ben olsaydım seçim kazanamazdı

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, Geçtiğimiz seçimlerde de Başkan Yılmaz’ın karşısına çıkmış olsaydım yine kazanırdım. Geç oldu ama güç olmayacak dedi\r\n

 Ben olsaydım seçim kazanamazdı
\n  
\n
\n  
\n
\n Samsun da bir çok sorun olduğunu ve Başkan Yılmaz ın bu durumu görmezden gelerek ortada bir sorun yokmuş gibi davrandığını öne süren MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, Ortada bu kadar sorun varken, hiçbir sorun yokmuş gibi davranmak bu halkı kandırmaktır, vicdansızlıktır, insafsızlıktır diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ‘OLAN YOK, OLMAYANLARI KONUŞUYORUZ’
\n
\n Samsun’da son 15 yılda geldiği noktayı konuşmalarının gerektiğini ancak mevcut yönetim nedeniyle gelemediği noktayı konuştuklarını söyleyen MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, bu durum karşısında son derece üzgün olduğunu kaydederek şunları söyledi: “Bu şehrin son 15 yılda geldiği noktayı konuşmamız gerekirken gelemediği noktayı konuşuyoruz. Belediyeciliği kendi kararlarından ibaret sananlar, kendilerinden başkasının akıllı, zeki olmasını asla kabul etmeyenler yüzünden olanları değil, olmayanları konuşuyoruz. Samsun’da istihdam sorunları çözülmüş olsaydı, alt yapı sıkıntısı aşılmış olsaydı, insanlar mutsuz, üzgün ve kırgın olmasaydı, esnaf mağdur edilmeseydi, dolmuşçular tedirginlik içerisinde yaşamasaydı ve en önemlisi bir kesime değil her kesime belediyecilik yapılsaydı, Samsun bugün adından heyecanla bahsedilen bir şehir olurdu. Ama yönetim zafiyetleri nedeniyle Samsun, gençlerin işsizlik nedeniyle başka illere göç etmek zorunda kaldığı, yağmur yağdığında sel baskınlarına maruz kalan ve canlarını kaybeden insanlarımızın olduğu bir şehir haline geldi. Ortada bu kadar sorun varken, hiçbir sorun yokmuş gibi davranmak bu halkı kandırmaktır, vicdansızlıktır, insafsızlıktır. Şehrimizde olan bir şey yok diye olmayanları konuşuyoruz.  
\n
\n  
\n
\n ‘GEÇ OLDU AMA GÜÇ OLMAYACAK’
\n
\n Kendisine destek verenlerin sayısının he geçen gün daha da arttığını belirten MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, bu durum karşısında hem mutlu hem de üzgün olduğunu ifade ederek, “Mutluyum çünkü halkımız bizimle birlikte büyük bir değişimin yaşanacağını biliyor, bize güveniyor. Üzgün olduğum nokta ise yerel yönetimlerle ilgili düşüncemi geçtiğimiz seçimlerde hayata geçirmemiş olmam. 5 yıl önceki seçimde de 10 yıl önceki seçimde de aday olsaydım ben Başkan Yılmaz’ı o koltuktan gönderirdim. Kısmet bu seçimeymiş. Geç oldu ama güç olmayacak. Büyükşehir Belediyesi, halkın hasretini çektiği belediyecilik anlayışına 30 Mart tarihinden itibaren kavuşacak” dedi.
\n
\n  
\n
\n HALK KANDIRILIYOR  
\n
\n Samsun’da son 15 yılda geldiği noktayı konuşmalarının gerektiğini ancak mevcut yönetim nedeniyle gelemediği noktayı konuştuklarını söyleyen MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, bu durum karşısında son derece üzgün olduğunu kaydederek, “Bu şehrin son 15 yılda geldiği noktayı konuşmamız gerekirken gelemediği noktayı konuşuyoruz. Belediyeciliği kendi kararlarından ibaret sananlar, kendilerinden başkasının akıllı, zeki olmasını asla kabul etmeyenler yüzünden olanları değil, olmayanları konuşuyoruz. Samsun’da istihdam sorunları çözülmüş olsaydı, alt yapı sıkıntısı aşılmış olsaydı, insanlar mutsuz, üzgün ve kırgın olmasaydı, esnaf mağdur edilmeseydi, dolmuşçular tedirginlik içerisinde yaşamasaydı ve en önemlisi bir kesime değil her kesime belediyecilik yapılsaydı, Samsun bugün adından heyecanla bahsedilen bir şehir olurdu. Ama yönetim zafiyetleri nedeniyle Samsun, gençlerin işsizlik nedeniyle başka illere göç etmek zorunda kaldığı, yağmur yağdığında sel baskınlarına maruz kalan ve canlarını kaybeden insanlarımızın olduğu bir şehir haline geldi. Ortada bu kadar sorun varken, hiçbir sorun yokmuş gibi davranmak bu halkı kandırmaktır, vicdansızlıktır, insafsızlıktır. Şehrimizde olan bir şey yok diye olmayanları konuşuyoruz” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ‘GEÇ OLDU AMA GÜÇ OLMAYACAK’
\n
\n Kendisine destek verenlerin sayısının he geçen gün daha da arttığını belirten Dr. Ferhat Günaydın, bu durum karşısında hem mutlu hem de üzgün olduğunu kaydererek şu ifadeleri kullandı: “Mutluyum çünkü halkımız bizimle birlikte büyük bir değişimin yaşanacağını biliyor, bize güveniyor. Üzgün olduğum nokta ise yerel yönetimlerle ilgili düşüncemi geçtiğimiz seçimlerde hayata geçirmemiş olmam. 5 yıl önceki seçimde de 10 yıl önceki seçimde de aday olsaydım ben Başkan Yılmaz’ı o koltuktan gönderirdim. Kısmet bu seçimeymiş. Geç oldu ama güç olmayacak. Büyükşehir Belediyesi, halkın hasretini çektiği belediyecilik anlayışına 30 Mart tarihinden itibaren kavuşacak.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

2 araç birbirine girdi: 1 yaralı

1 2 araç birbirine girdi: 1 yaralı

Beton mikseri yük trenine çarptı: 2 yaralı

2 Beton mikseri yük trenine çarptı: 2 yaralı

Karadeniz sahil yolunda kaza: 4 yaralı

3 Karadeniz sahil yolunda kaza: 4 yaralı

Gümüşhane'de trafik kazası: 6 yaralı

4 Gümüşhane'de trafik kazası: 6 yaralı

İnegöl'de facianın eşiğinden dönüldü

5 İnegöl'de facianın eşiğinden dönüldü

TEM'de feci kaza kaza: 1 yaralı

6 TEM'de feci kaza kaza: 1 yaralı

Van'da uyuşturucu operasyonları

7 Van'da uyuşturucu operasyonları