Tekin çelişki içinde

AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, geçen seçimlerde Hayati Tekin in kömür depolarını kaldıracağını belirterek oy aldığını ve kaldırmadığını; kendilerinin kaldıracaklarını söylemelerine de karşı çıktığını belirterek, Tekin çelişki içinde

 Tekin çelişki içinde
\n  
\n
\n  
\n
\n AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, seçim çalışmalarını ziyaretlerle sürdürdü. Esnaf gezilerinde projelerini anlatırken, mevcut başkan Hayati Tekin e yönelik eleştirilerde de bulunan Togar, Hayati Tekin, 2009 yerel seçimleri öncesinde kömür depolarını kaldıracağını vaat ederek Tekkeköy ve Kutlukent seçmeninden oy aldı. Şimdi ise kendisinin kaldıramadığı kömür depolarını bizim kaldırmamıza karşı çıkan açıklamalar yapıyor. Tekin çelişki içinde diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n BİRBİRLERİNDEN HABERSİZLER
\n
\n Togar, Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin’in Aşağıçinik’teki SKM açılışında Rakibim ve rakibimiz asla ve asla Togar değildir. Sen bu kömürleri niye kaldırıyorsun. Benim limanım kömür indirecek” dediğini ve 2009 yerel seçim broşürlerinde ise Tekkeköy’deki kömür depolarını kaldıracağını vaat ederek vatandaşlardan oy istediğini söyledi. AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar açıklamalarını şöyle sürdürdü: CHP Tekkeköy İlçe Başkanı, Fuat Köktaş AK parti SKM açılışında Tekkeköy için kahroluyorum, üzülüyorum demiş. Niçin üzülüyor? kömür tozlarından dolayı mı üzülüyor demiş. Bunlar birbirlerinden habersiz açıklamalar yapıyor. Birisi 2009’da kaldıracağım dediği ve kaldıramadığı kömür depolarını, biz kaldıracağız dediğimiz için bizi eleştiriyor, diğeri de kömür tozlarından şikayet ediyor. Onlara benim tavsiyem birbirleriyle çelişkili açıklamalar yapmamaları için arasıra bir araya gelsinler, yarın ne diyeceklerini kararlaştırsınlar her şeyden önce.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da hemşirden ölüm vuruşu

1 Samsun'da hemşirden ölüm vuruşu

Boğazı kesilerek öldürüldü

2 Boğazı kesilerek öldürüldü

Samsun'da kadın sürücü çocuk parkına uçtu

3 Samsun'da kadın sürücü çocuk parkına uçtu

İşte Samsun'daki AK Parti aday adayları

4 İşte Samsun'daki AK Parti aday adayları

Samsunlu uzman çavuş intihar etti

5 Samsunlu uzman çavuş intihar etti

Samsun'da alacak verecek meselesi kanlı bitti

6 Samsun'da alacak verecek meselesi kanlı bitti

Samsun'da 3 ilçe, 3 dönem kuralına takılıyor

7 Samsun'da 3 ilçe, 3 dönem kuralına takılıyor

İlyas'ın yerine İrfan

8 İlyas'ın yerine İrfan

Samsun'da uyuşturucu haplarla yakalanan şahıs tutuklandı

9 Samsun'da uyuşturucu haplarla yakalanan şahıs tutuklandı

İşte stat

10 İşte stat