Çamaş listeden memnun

MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş, partilerinin Atakum daki belediye meclis üyesi aday listesinin büyük bir memnuniyetle karşılandığını savunarak, Ayrımız, gayrımız yok. Hedefimiz Atakum Belediyesi ni kazanmak. Biz inandık, sizlerde inanın

 Çamaş listeden memnun
\n  
\n
\n MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş, belediye meclis üyesi aday listesinin kamuoyunda büyük beğeni gördüğünü,  listede iki eski belediye başkanı isminin yer almasının ise bomba etkisi yarattığını kaydederek, İki dönem Atakum da belediye başkan adayı olarak MHP yi sürükleyen isim Fevzi Er in 1. sıradan belediye meclis üyesi adayı olarak gösterilmesi camiamızda büyük bir kenetlenme yaşanmasına neden oldu. Özellikle eski Altınkum Belediye Başkanı Cemal Gülhan ve eski Çatalçam Belediye Başkanı Osman Çavuş’un kontenjan listesinde yer alması ve her iki başkanın 20 yıl boyunca kendi beldelerinde başarılı bir belediye başkanlığı yapması ve bu dönemde listemizden girecek olmaları MHP lileri sevince boğdu diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HAYIRLI OLSUN 
\n
\n Listenin her sırasında Samsun’un tanınmış ve önemli isimlerinin yer aldığını kaydeden MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş, Atakum’a yakışır bir belediye meclis üyesi aday listesi yapmaya çalıştık. Hayırlı olsun. Atakum artık değişime ve dönüşüme hazır olsun. Listelere giremeyen isimlerde benim canımdır bu camianın değerleridir. Ayrımız gayrımız yok. Atakum u kazanmak için yola çıktık” dedi.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

1 Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

Samsunlular ekmekteki artıştan memnun değil

2 Samsunlular ekmekteki artıştan memnun değil

Başkan İsmail Uyanık takipte

3 Başkan İsmail Uyanık takipte

Samsun'da CHP-İYİ Parti'den ittifak iddiası

4 Samsun'da CHP-İYİ Parti'den ittifak iddiası

Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

5 Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

Koloğlu sahaya indi!

6 Koloğlu sahaya indi!

İstanbul'da aranan doktor karı-koca Samsun'da yakalandı

7 İstanbul'da aranan doktor karı-koca Samsun'da yakalandı

Samsun'da yaşlı kadının feci ölümü

8 Samsun'da yaşlı kadının feci ölümü

Samsun'da işçiler çatıya çıktı

9 Samsun'da işçiler çatıya çıktı

Karadeniz'de 80 köy yolu ulaşıma kapandı

10 Karadeniz'de 80 köy yolu ulaşıma kapandı