Öztürk Başbakan la buluştu

AK Parti 23. Dönem Samsun Milletvekili Fatih Öztürk, Başbakan Erdoğan ın Ankara Ticaret Odası Congresium’de önceki dönem milletvekilleriyle beraber yediği yemekte verdiği talimatın ardından yerel seçimler için sahaya indiğini açıkladı\r\n

 Öztürk Başbakan la buluştu
\n  
\n
\n  
\n
\n Milletvekilliği sonrasında da partisinden hiçbir dönem kopmadığını belirten eski milletvekili Fatih Öztürk, “Sayın Başbakanımızla beraber yaklaşık 3 saat süren bir toplantı ve güzel bir yemekte buluştuk. Bu sıradan bir yemek değil büyük bir ailenin tekrar bir araya gelmesi havasında geçti. Sayın başbakınımız bizlere 30 Mart yerel seçimlerinde kendi bölgelerimizde yeniden sahaya inip bir nefer gibi çalışmamız talimatını verdi dedi.
\n
\n  
\n
\n KÜSME ZAMANI DEĞİL
\n
\n Öztürk, açıklamasını şöyle sürdürdü: Zaman küsme, beğenmeme ve eleştirme zamanı değil. Zaman beraber olma birlikte olma nefer olma o büyük liderin kolları altında mücadele etme zamanıdır. Bize düşen görev bir nefer gibi hiçbir beklenti olmaksızın belirlenen bütün adayların hiç birini ayırmaksızın arkasında koşturmaktır. Bu seçim sıradan bir seçim değil içe ve dışa hala dimdik ayakta olduğumuzu ve yıkılmadığımızı gösterme seçimidir. Samsun’da kaybedecek  her hangi bir siyasi partiye verebilecek hiçbir bölgemizin olmadığını ispatlama seçimidir. Başbakanımıza bütün arkadaşlar olarak  söz verdik. Sahada sonuna kadar terimizi akıtacağız.
\n
\n  
\n
\n SAMSUN AK PARTİ NİN KALESİDİR
\n
\n Samsun, AK Partinin kalesidir diyen Fatih Öztürk, bu kalenin tek bir burcunu bile kaptırmayacaklarını iddia etti.  Öztürk, İnanan ve bu uğurda mücadele eden bütün partili kardeşlerimden şunu rica ediyorum. Gün partimizin gösterdiği adayın etrafında kenetlenme günüdür. Birlikte çalıştığımız zaman neleri başaracağımızı gösterme günüdür. 30 Mart partimize oynanan oyunların milletimizin oylarıyla bozulduğu gün olarak tarihin altın sayfalarında yerini alacaktır” diye konuştu.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da evlat dehşeti!

1 Samsun'da evlat dehşeti!

Kemal Dikmen geri döndü

2 Kemal Dikmen geri döndü

Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

3 Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

Samsun, 50 milyonu kaybetti

4 Samsun, 50 milyonu kaybetti

Samsun'da genç babasını bıçakladı

5 Samsun'da genç babasını bıçakladı

Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

6 Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

Samsunlu ünlü Youtuber Emre Özkan son yolculuğuna uğurlandı

7 Samsunlu ünlü Youtuber Emre Özkan son yolculuğuna uğurlandı

Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

8 Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

Samsun'da polis ve jandarmadan kedi operasyonu

9 Samsun'da polis ve jandarmadan kedi operasyonu

Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'

10 Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'