Kuru söz dönemi bitti

AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Son 5 yıldır esnaf için hazırlanmış, ortaya konulmuş tek bir proje olmadığı gibi sorunlarına ve sıkıntılarına yönelik hiçbir çözüm hayata geçirilmemiş. Kuru söz dönemi bitmiştir, hizmet

 Kuru söz dönemi bitti
\n  
\n
\n  
\n
\n AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, seçim kampanyası dahilinde cadde ve esnaf ziyaretleri yaparak proje ve hedeflerini anlattı. Taşçı, “Esnafımız hem ticaretin hem de Atakum’un nabzını tutan aktif bir yapıdır. Sosyal toplum en önemli uğrak yeridir. Güzel Atakum’da esnafımız için yapılacak her hamle, her geliştirme, her proje bu yüzden aynı zamanda toplum için yapılan hizmetler anlamına da gelir” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ESNAF İÇİN TEK HAMLE YAPILMADI
\n
\n Atakum için düşündükleri her projenin bir bütünü temsil etmesi ve birbirini tamamlamasına özen gösterdiklerini ifade eden İshak Taşçı, şunları söyledi: “Atakum’un bir kimlik bir vizyon sıkıntısı olduğu artık herkesin malumudur. İlçemiz bütün güzelliklerini bizlere sunarken maalesef mevcut yönetim bunu değerlendirmemek için adeta inat ediyor. Çalışmadan, üretmeden, yatırım yapmadan ve yatırımları bölgeye çekmeden ilerlemek mümkün değil. Esnaflarımızla ilgili yapılan tek bir hamle yok. Oysa esnafımız hem ticaretin hem de Atakum’un nabzını tutan aktif bir yapıdır. Sosyal toplum en önemli uğrak yeridir. Güzel Atakum’da esnafımız için yapılacak her hamle, her geliştirme, her proje bu yüzden aynı zamanda toplum için yapılan hizmetler anlamına da gelir. Son 5 yıldır onlar için hazırlanmış ortaya konulmuş tek bir proje olmadığı gibi sorunlarına ve sıkıntılarına yönelik hiçbir çözüm hayata geçirilmemiş. Kuru söz zamanı bitmiştir, hizmet zamanı gelmiştir.  
\n
\n  
\n
\n TİCARET VE SOSYAL YAŞAM İÇ İÇE
\n
\n 55de55 Atakum Projeleri içerisinde kendisini en çok heyecanlandıran projelerin arasında çarşı caddelerinin de olduğunu belirten Taşçı, “Bu caddeler hayata geçirilen yerlerde çok ilgi çekmektedir. Caddeleri gündüzleri başka bir güzellik yaşatırken, akşamları çok başka bir güzellik yaşatmaktadır. Caddeler çekim merkezi haline geldiği için halkın uğrak yeri olmaktadır. Bu alanlar aynı zamanda sosyal aktivite ve yaşamın da merkezi konumuna gelmektedir. Bu tür caddelerin sayısını ne kadar artırabilirsek gerek ticari ve gerekse sosyal hayata o kadar katkı sağlamış oluruz. Belli bir program ve koordinasyon dahilinde ilçemizi her alanda hak ettiği yere taşıyacağız. Her proje önce halkımıza, sonra ilçemize katkı sağlayacak şekilde planlanmalıdır. Kısa orta ve uzun vadede yapacaklarımızı sizlere sunduk. Atakum’un artık yapması gerekenleri yapma zamanı gelmiştir” diye konuştu.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

CHP'de Atakum'a 5'inci aday

1 CHP'de Atakum'a 5'inci aday

Samsun'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralı

2 Samsun'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralı

20 Kasım Salı Samsun hava durumu! Soba zehirlenmelerine dikkat

3 20 Kasım Salı Samsun hava durumu! Soba zehirlenmelerine dikkat

Futbol55'in konuğu Taner Taşkın

4 Futbol55'in konuğu Taner Taşkın

Denizli'den acı haber! 2 kişinin cesedine ulaşıldı

5 Denizli'den acı haber! 2 kişinin cesedine ulaşıldı

Kritik hafta

6 Kritik hafta

Memur maaşı 586 TL eridi

7 Memur maaşı 586 TL eridi

Otomobil domuz sürüsüne çarptı: 1 domuz telef oldu

8 Otomobil domuz sürüsüne çarptı: 1 domuz telef oldu

Samsun'da barajlarda su seviyesi düştü

9 Samsun'da barajlarda su seviyesi düştü

Lüks otomobile uyuşturucu operasyonu: 54 Kilo 800 gram eroin 8 kilo 490 gram afy

10 Lüks otomobile uyuşturucu operasyonu: 54 Kilo 800 gram eroin 8 kilo 490 gram afy