TOKİ değil, belediye yapacak

CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Vedat Yılmaz, kendi başkanlığı döneminde ilçedeki kentsel yenilemelerin TOKİ tarafından değil, belediyenin öncülüğünde yapılacağını söyledi\r\n

 TOKİ değil, belediye yapacak
\n  
\n
\n  
\n
\n CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Vedat Yılmaz, İlkadım daki vatandaşların kendi mahallelerindeki daha büyük, güvenli ve konforlu yeni konutlarında oturacağını belirterek, Komşularınızdan ayrılmak zorunda kalmayacaksınız. Sizleri uzak semtlere, daha az değerli konutlara göndermeyeceğiz. Benim çocukluğumda 88 Evler vardı, hala aynen duruyor. Hiç bir fark ödemeden; güvenli, konforlu, sıcak yuvalarınızda oturmak sizin de hakkınız. Bunu tüm mülk sahiplerinin rızasını alarak yapacağız. Mevcut mülkünüzün değeri en az 3-4 katına çıkacak. En geç iki yıl içinde yeni evlerinizde, birlikte çay içeceğiz dedi.
\n
\n  
\n
\n MÜHENDİS BELEDİYE BAŞKANI YAPAR
\n
\n Rasathane Mahallesi nin, kapalı pazar yeri ile nikah salonunun da yapılmasının ardından İlkadım’ın en değerli semtlerinden birisi olacağını da ifade eden Yılmaz, En iyisini ve adaletlisini mühendis olan belediye başkanı yapar. Fatih ve Reşadiye mahallelerimiz bir bütün olarak yenilenecek. İlkadım Belediyesi Hizmet Binası da burada olacak. TOKİ değil, belediyemizin öncülüğünde yerel müteahhitler yapacak. TOKİ müteahhitleri Samsun dışından geliyor. Çalıştırdığı işçiyi, ustayı, mühendisi dışarıdan getiriyor. Samsun esnafından bir tuğla, bir torba kireç almıyor diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ÜZERİMDE HEPİNİZİN EMEĞİ VAR
\n
\n Kendisinin de Rasathane Mahallesi nde büyüdüğünü ifade eden Yılmaz, Ben bu mahallenin çocuğuyum. Bu mahallenin çamurunu çiğneyerek okudum, mühendis oldum. Üzerimde hepinizin emeği var. Borcumu ödeme zamanı geldi. En geç iki yıl içinde, yeni evlerinizde, dükkanlarınızda birlikte çay içeceğiz. En iyisini ve adaletlisini mühendis olan belediye başkanı yapar. Daha önce yaptık, yine yaparız dedi.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

1 Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

Pet shop'ta yangın çıktı, farklı türdeki kuşlar telef oldu

2 Pet shop'ta yangın çıktı, farklı türdeki kuşlar telef oldu

Bursa'da eli silahlı şahıs polisi alarma geçirdi

3 Bursa'da eli silahlı şahıs polisi alarma geçirdi

15 Kasım Perşembe Samsun hava durumu..

4 15 Kasım Perşembe Samsun hava durumu..

Beşiktaş'ta iş adamı Ali Rıza Gültekin silahlı saldırı sonucu öldürüldü

5 Beşiktaş'ta iş adamı Ali Rıza Gültekin silahlı saldırı sonucu öldürüldü

Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

6 Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

Kids Robotics, yeni nesilleri geleceğin dünyasına hazırlıyor

7 Kids Robotics, yeni nesilleri geleceğin dünyasına hazırlıyor