Otomobil fiyatına altın terlik

Bursa da, Kapalıçarşı da bir kuyumcu vitrininde sergilenen 22 ayar altından yapılan altın terlik vatandaşların ilgisini çekiyor.\r\n

Otomobil fiyatına altın terlik
\n  
\n
\n  
\n
\n Bursa da, tarihi Kapalıçarşı da bir kuyumcu vitrininde teşhir edilen altın terlik , bir sıfır otomobile eş değer fiyatıyla vatandaşlardan ilgi görüyor.
\n
\n  
\n
\n Bilezik, künye, kolye, küpe ve saatlere özgün tasarımlarla farklı görünümler kazandıran altın sektörü, tüketicilerin dikkatini çekebilecek ilginç ve yeni ürünleri de halkın beğenisine sunuyor.
\n
\n  
\n
\n Kapalıçarşı da bir dükkanın vitrininde sergilenen tamamen altından yapılmış kadın terliği, görenlerin dikkatini çekiyor.
\n
\n  
\n
\n İş yerinin satış temsilcisi Emre Korkmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, vatandaşların, 22 ayar altından üretilen el işi kadın terliğine yoğun ilgi gösterdiğini söyledi.
\n
\n  
\n
\n Terliğin ağırlığının 400 gram olduğunu belirten Korkmaz, şöyle konuştu:
\n
\n  
\n
\n Tabanı telkari işlemeli, askısı Trabzon örgülü bu terlik, vitrinde sergilediğimiz günden bu yana herkesin yoğun ilgisini çekiyor. 40 bin liradan satışa sunduğumuz terliğe özellikle örf ve adetleri gereği altına daha düşkün olan Roman ve Güneydoğulu vatandaşlar ilgi gösteriyor. Bazı vatandaşlar da Otomobil fiyatına terlik mi olur diyor. Böyle bir ilgiyle karşılaşıyoruz.
\n
\n  
\n
\n İstanbul da üretilen terliğin, müşterinin talebine göre her numarasının yapılabildiğini bilgisini veren Korkmaz, meraklı vatandaşların, bunun nerede kullanılabileceğini sorduğunu anlattı.
\n
\n  
\n
\n Bu terliğin, düğün törenleri öncesi hamamda düzenlenen kına törenlerinde veya kız isteme merasimlerinde kullanılabileceğini kaydeden Korkmaz, yine vitrinde teşhir ettikleri altından yapılmış çantanın değerinin 20 bin lira, tarağın ise 10 bin lira olduğunu sözlerine ekledi.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da hemşirden ölüm vuruşu

1 Samsun'da hemşirden ölüm vuruşu

Boğazı kesilerek öldürüldü

2 Boğazı kesilerek öldürüldü

İşte Samsun'daki AK Parti aday adayları

3 İşte Samsun'daki AK Parti aday adayları

Samsun'da kadın sürücü çocuk parkına uçtu

4 Samsun'da kadın sürücü çocuk parkına uçtu

Samsunlu uzman çavuş intihar etti

5 Samsunlu uzman çavuş intihar etti

Samsun'da alacak verecek meselesi kanlı bitti

6 Samsun'da alacak verecek meselesi kanlı bitti

Samsun'da 3 ilçe, 3 dönem kuralına takılıyor

7 Samsun'da 3 ilçe, 3 dönem kuralına takılıyor

İlyas'ın yerine İrfan

8 İlyas'ın yerine İrfan

İşte stat

9 İşte stat

Samsun'da uyuşturucu haplarla yakalanan şahıs tutuklandı

10 Samsun'da uyuşturucu haplarla yakalanan şahıs tutuklandı