ANADOLU ATEŞİ SAMSUN U YAKTI

Dünya çapında büyük beğeni toplayan, her gösteri sonrası binlerce kişi tarafından ayakta alkışlanan Anadolu Ateşi Halk Dansları Topluluğu Hyundai kamer Otomobil sponsorluğunda Samsun’da sahne aldı\r\n

ANADOLU ATEŞİ SAMSUN U YAKTI
\n  
\n
\n  
\n
\n Dünyanın dört bir yanına adını duyuran ünlü dans topluluğu Anadolu Ateşi, Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonu’nda muhteşem bir gösteriye imza attı. Ağırlık Türkiye nin yöreleri olmak üzere bazı ülkelerin yöresel danslarını kusursuz şekilde sahneleyen ekip, 2 perdelik gösteri ile salonu dolduran binlerce kişinün beğenisini kazandı. 200 kişilik dev grup sergiledikleri dans figürleri ve sahne şovlarıyla izleyenleri adeta büyüledi.
\n
\n  
\n
\n SÜRPRİZLERİMİZ VAR
\n
\n Hyundai  Samsun Kamer Otomotiv sponsorluğunda yapılan gösteri salonunun giriş kısmında ise Hyundai modelleri sergilendi.  Kamer Otomotiv Halkla İlişkiler Müdürü Oğuz Kolbaşı, Şubat’ta Varşova’da  AUTOBEST 2014 Yılın otomobili ödülünü teslim almaya giden Yeni İ10’un fabrika çıkışlı LPG’li modelini gösteriyi seyretmeye gelenlerle buluşturduk ve büyük beğeni topladı dedi.
\n
\n Kolbaşı, Kamer Otomotiv olarak Samsun da sosyal ve kültürel faaliyetleri sürdüreceklerini belirterek, Bundan sonra da bu tür kültürel ve sosyal  faaliyetlerle tüm Samsun ve bölge insanımız ile beraber olacağız. Bu gün başlayan ve 27 Nisan’a kadar devam edecek olan Hyundai Ulusal Test Sürüş günlerinde Showroomumuzu ziyaret eden ve Hyundai modellerinden 1 tanesi ile test sürüşü yapan otomobil severler çeşitli sürprizlerle karşılaşacaklar. Ayrıca 2014 Brezilya Dünya Kupasına gitme şansları olacaktır diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Kolbaşı, gösterinin sonunda Hyundai Kamer Otomotiv’e katkılarından dolayı bir plaket verildiğini de sözlerine ekledi.
\n
\n  
\n
\n Emre KORUCU 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR