Kendileri ne yaptı?

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Bana bir şey yapmadı diyenler, kendileri ne yaptı onu bir göstersinler. Hangi projeyi hayata geçirmişler, bir onu anlatsınlar dedi\r\n

 Kendileri ne yaptı?
\n  
\n
\n  
\n
\n Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, AKS TV de katıldığı Seçime Doğru programında çalışmalarını, projelerini anlattı, eleştirilere cevap verdi. Burma, Türkiye de siyasetin karalama ve yalanlama üzerine yapıldığını, bu tür siyasetten hoşlanmadığını söyledi.
\n
\n  
\n
\n Burma, gerçekten cevaplanacak her soruyu yanıtladıklarını belirterek, Ama birileri çıkıp Atakum da bir şey yapılmadı, bana projelerini göster demesinin, ciddiye alıp cevap bile vermem. Cevap vermiyorum diye birileri alınıyorsa kusura bakmasınlar, bu nezaketsizlik değil yalnızca ciddiye alacağım türden soru sorulmadığı içindir. Ben, belediyeciliği iyi bilirim, hayatım bu işin içerisinde geçti. Siyaseti de laf yarıştırma şeklinde basitçe değil, proje bazlı yaparım. Bu aday arkadaşlarımızın sevdalıyım dedikleri Atakum büyük bir projedir ve bu da Metin Burma projesidir. Sokaklarında gezdiğiniz, içinde yaşadığınız Atakum, bugün 150 bin nüfusa ulaşmış, Karadeniz de yıldız gibi parlayan bir kent olduysa, buraya 15 yılını vermiş, hem belde hem ilçe kurucu belediye başkanlığı yapmış, her metrekaresinde emeği, teri olan biri olarak bunda benim büyük payım olduğumu inkar ederseniz ancak kendinizi kandırırsınız. Ama halkı asla kandıramazsınız diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n BİR ANLATSINLAR
\n
\n İstemeleri halinde tüm partilerin aday adaylarına hizmetlerin yeraldığı bir gezi düzenleyebileceğini kaydeden Burma, halkın, kimin ne yaptığını, çok iyi bir şekilde değerlendirdiğini, bu nedenle  herkesin yapacağını söylemesinin daha doğru olacağını kaydetti. Burma şunları söyledi: Bana bir şey yapmadı diyenler, kendileri ne yaptı onu bir göstersinler. Hangi projeyi hayata geçirmişler, onu bir anlatsınlar. İş proje saymaya geldiğinde bir yığın sayabilirim. Projecilik, belediyecilik bir deneyeyim, bakayım olursa olur demek değildir. Kaynaklarımızı akılcı kullanarak, Atakumda başarılı çalışmalara imza attık. Karadeniz de en iyi gelişen ve değişen yer neredir deseniz burayı gösterirler. Yeni dönem için halkın kullanımına uygun, bölgeye hitap eden, onu geliştirecek pek çok proje ürettik. Mart ayının ilk haftası içerisinde bunları açıklayacağız.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da öfkeli kardeş deşet saçtı! Ablası ve sevgilisini...

1 Samsun'da öfkeli kardeş deşet saçtı! Ablası ve sevgilisini...

Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

2 Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

Samsunspor'a çifte standart

3 Samsunspor'a çifte standart

16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

4 16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

İki belediye başkanı görevlerinden uzaklaştırıldı

5 İki belediye başkanı görevlerinden uzaklaştırıldı

Samsun'da faciaya ramak kala!

6 Samsun'da faciaya ramak kala!

Samsun'da araştırma görevlisine FETÖ'den gözaltı

7 Samsun'da araştırma görevlisine FETÖ'den gözaltı

Ali Ece'ye forma sürprizi

8 Ali Ece'ye forma sürprizi

Savaş-Oğuz farkı

9 Savaş-Oğuz farkı

Samsunspor hırs küpü

10 Samsunspor hırs küpü