İlkeli siyasetten taviz yok

AK Parti Terme Belediye Başkan Adayı Şenol Kul, 30 Mart mahalli seçim tarihine kadar ilkeli siyasetten taviz vermeyeceğiz” dedi.\r\n

 İlkeli siyasetten taviz yok
\n  
\n
\n AK Parti Terme Belediye Başkan Adayı Şenol Kul, Kozluk Beldesi nde yaptığı hizmetleri yerinde göstermek amacıyla bir gezi turu düzenledi. AK Parti İlçe Kadın ve Gençlik Kolları ile ilçe halkına çalışmalarını yerinde anlatan Kul, kalıcı hizmetleri ortak aklı işleterek hayata geçirdiklerini söyledi.
\n
\n  
\n
\n Kozluk Belediye Başkanı Şenol Kul, 30 Mart ta Terme’de yetki almaları halinde marka çıtasını daha da yukarı çekeceklerini kaydetti. 
\n
\n  
\n
\n İNSANLAR MUTLU OLACAK
\n
\n Hayata geçirdikleri hizmetlerde hep insanı ön planda tuttuklarını belirten Kul, “Kent meydanı, semt sahası, yolları, spor alanları  ve alt yapı çalışmaları ile daha kolay yaşanabilir bir belde inşa ettik. Mutlu kişilerden oluşan toplumlar mutlu oluyor. Terme Belediye Başkanlığı bize nasip olması halinde ilçemizde de insanlarımızı mutlu etmek için çalışmalar yapacağız” dedi.
\n
\n  
\n
\n ÖNEMLİ PROJELER VAR
\n
\n Belediye Başkanlığı nun kutsal bir görev olduğunu hatırlatan Şenol Kul, “Seçim meydanlarında halkımıza ‘çalmayacağız, çaldırmayacağız, çalışacağız’ diye söz verdik ve bu sözü tuttuk. Hayatta her insanın bir iki kırmızı çizgisi olmalı. Yeni toplumsal gelişmeye göre kanunlar da değişiyor, değişmek zorunda zaten. Benim değişmeyen tek çizgim var o da kul hakkı yememek. Sonuna kadar da değişmeyecek. Önemli olan hayal et, projeni yap ve hayata geçir. Uygulanabilir, insanların hayatını kolaylaştıracak, insanları mutlu edecek, mutluluğunu arttıracak projelerimiz var. 30 Mart mahalli seçim tarihine kadar ilkeli siyasetten taviz vermeyeceğiz” dedi.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Sarıyer-Yılport Samsunspor maçı canlı izle

1 Sarıyer-Yılport Samsunspor maçı canlı izle

MHP Samsun'da adaylar açıklanıyor

2 MHP Samsun'da adaylar açıklanıyor

Samsun'da feci kaza! Otomobilin içinde sıkıştılar

3 Samsun'da feci kaza! Otomobilin içinde sıkıştılar

Bu nasıl bakım?

4 Bu nasıl bakım?

Haftanın maçı Haberaks TV'de

5 Haftanın maçı Haberaks TV'de

Samsunspor'da nöbet değişimi

6 Samsunspor'da nöbet değişimi

Taner Taşkın: 'Saygı duyulacak takım'

7 Taner Taşkın: 'Saygı duyulacak takım'

Çok şıksınız beyler

8 Çok şıksınız beyler

Samsun'da çocuk parkının duvarı çöktü! Müteahhitten açıklama

9 Samsun'da çocuk parkının duvarı çöktü! Müteahhitten açıklama

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık: 'Bizimle yaşayacak'

10 Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık: 'Bizimle yaşayacak'