Yılmaz, Genç e kindarlık içinde

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, Canik Belediye Başkanı Osman Genç in açıklamalarına destek vererek, İşte Yılmaz ın gerçek yüzü bu. Yılmaz, Genç e karşı inanılmaz kindarlık içinde ve onu yok etmek istiyor dedi\r\n

 Yılmaz, Genç e kindarlık içinde
\n  
\n
\n CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, Bafra da ziyaretlerde bulundu. Cengiz, ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda, MHP Adayı Günaydın ın açıkladığını iddia ettiği anketten, Yılmaz- Genç kavgasına kadar değişik konularda açıklamalarda bulundu.
\n
\n  
\n
\n YÜZDE 24 NEREDE?
\n
\n Cengiz, MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın’ın anket açıklamasına tepki gösterdi. Cengiz, “MHP tarafından yapılan bu anketi eleştirmek hakkımızdır. Yaptıkları ankete göre MHP yüzde 33.4, AKP yüzde 33.3, MHP bu ankete göre yüzde 0.01 oranla AKP yi geçmiş. CHP ise yüzde 10 çıkmış. Bu oy oranlarını topladığınızda yüzde 76 yapıyor. Geriye kalan yüzde 24 ü toplayan bir başka partiden başka bir aday var demek ki” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n CHP Adayı Tarık Cengiz açıklamasını şöyle sürdürdü: Canik Belediye Başkanı Osman Genç’in yaptığı bir açıklama ile bedava dağıtılan ve kendi aleyhinde yayın yapan gazete ile ilgili açıklamanın özü burada Yusuf Ziya Yılmaz ın herkesle kavgalı olduğunun kanıtını ifade ediyor. Samsunsporla, vatandaşlarla, esnafla, dolmuşçuyla ve son olarak kendi partilisi, Canik Belediye Başkanı Osman Genç ile kavgalıdır. Ben bunu her zaman her yerde ifade ediyor ve iddia ediyorum. Başkan Yılmaz Osman Genç’e karşı inanılmaz kindarlık içinde. Bir belediye başkanı neden 2 gazetenin sahibi olur. Seçime 3-4 ay kala alınmış gazete. O gazete bizim aleyhimize de zamanında çok iğrenç, taraflı, yanlı haberler yaptı. Şimdide Canik Belediye Başkanı Osman Genç’e saldırıyor işte bu Yusuf Ziya Yılmaz’ın gerçek yüzü. Yani bırakın seçimi kazanmayı, zamanında kendi karşısında aday oldu diye Genç’i yok etmek istemektedir. Allah Samsun halkını, Yusuf Ziya Yılmaz’dan kurtarsın.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Boğazı kesilerek öldürüldü

1 Boğazı kesilerek öldürüldü

Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

2 Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

Van'da bir otomobilin yakıt deposunda 757 gram esrar ele geçirildi

3 Van'da bir otomobilin yakıt deposunda 757 gram esrar ele geçirildi

Cinayet zanlıları yakalandı

4 Cinayet zanlıları yakalandı

Tır hafif ticari araca arkadan çarptı: 2 yaralı

5 Tır hafif ticari araca arkadan çarptı: 2 yaralı

Evcil hayvanlar yangında telef oldu

6 Evcil hayvanlar yangında telef oldu

Bakkal yangında kül olurken itfaiye aracı dar sokaklardan geçemedi

7 Bakkal yangında kül olurken itfaiye aracı dar sokaklardan geçemedi

Elektrik direğine çarpan minibüs parçalandı: 2 ölü

8 Elektrik direğine çarpan minibüs parçalandı: 2 ölü

Haliç'teki 3 köprü trafiğe kapatıldı

9 Haliç'teki 3 köprü trafiğe kapatıldı

Kontrolünü kaybetti, karşı şeritten gelen 2 araca çarptı

10 Kontrolünü kaybetti, karşı şeritten gelen 2 araca çarptı