Tekkeköy ün hayat standardı yükselecek

AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, projelerle Tekkeköy ün ve Tekkeköylülerin hayat standartlarını yükselteceklerini söyledi\r\n

 Tekkeköy ün hayat standardı yükselecek
\n    AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, seçim çalışmalarını ziyaretlerle sürdürdü. Köy ve mahalle toplantılarına devam eden Togar, projelerini halka anlatmayı sürdürüyor. Tekkeköy İlçesi ne ve halkına sevdalı olduğunu belirten Togar, Tekkeköy ü 21. yüzyıl standartlarına taşıyacak projelerimizle beraber ilçede yaşayan vatandaşlarımızın hayat standartlarını yükselteceğiz. Biz hayal satmıyoruz. Bazıları gibi hayal ürünü kitapçıklar bastırıp insanları kandırmıyoruz. Bütün Tekkeköylü hemşehrilerimizin hatırlayacağı gibi mevcut belediye başkanı, 2009 yılı seçim kitapçığında yapmayı vaat ettiği projelerin hiçbirini hayata geçirememiştir. Bizim Allah ın izni ile proje kitapçıklarımızın içinde yapamayacağımız hiçbir şeyi insanlarımıza vaat etmiyoruz. Biliyoruz ki insanlarımız bu kitapçıkları 5 yıl boyunca saklıyor ve tekrar insanların karşısına çıktığınız zaman bunların hesabını soruyor” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n KENTLER MEYDANLARIYLA HATIRLANIR
\n
\n Togar, gittiği her yerde yoğun ilgiyle karşılandığını, Tekkeköy halkının bu seçimde çok kararlı olduğunu bir kez daha gösterdiğini kaydetti. Tekkeköy ü iktidar ile buluşturmak için bütün vatandaşların 30 Mart ı beklediğini kaydeden Togar, Kentler Meydanlarıyla hatırlanır. İlçemizin kent meydanı, çağın gereklerine göre yeniden düzenlenerek, altı iki katlı otopark haline getirilecek. Ağaçlandırma çalışmaları yapılacak, oturma grupları ile ilçe halkının dinlenme yeri haline gelecek. Çift katlı zemin otoparkı ise ilçenin park sorununu çözerek, trafik akışını rahatlatacaktır”  ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR