Destek her geçen gün artıyor

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, kendisine gösterilen teveccühün, verilen desteğin her geçen gün arttığını söyledi\r\n

 Destek her geçen gün artıyor
\n  
\n
\n  
\n
\n AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Karasamsun ve İstasyon mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi, basın mensupları ve sendika temsilcilerini de ziyaret etti. Karasamsun mahallesi ziyaretinde kendisine eşlik eden AK Parti İlkadım Belediyesi aday adaylarından Necmi Yıldırım ve Ahmet Okuyucu, Erdoğan Tok a destek verdi.
\n
\n  
\n
\n OKUYUCU VE YILDIRIM TOK UN YANINDA
\n
\n Erdoğan Tok un arkasındayız ve sonuna kadar destekçisiyiz mesajları veren Ahmet Okuyucu ve Necmi Yıldırım, 30 Mart yerel seçimlerinin ülke sathında var olma ya da yok olma mücadelesi olduğunu belirtti.  Her aday adayının İlkadım da AK Parti nin emanetini alması için bir araya geldiğini  belirten Okuyucu ve Yıldırım, Yerel seçimler, genel seçimler kadar önemli. Ülkemizi yıkmak ve bölmek isteyenlere karşı bir mücadeledir bu yerel seçimler. Başbakanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan a söz verdik. Aday adaylığı süresinde kardeş gibi yarıştık. Adayımız Erdoğan Tok olduktan sonra tüm adaylarımızla birlikte tek bilek, tek yürek olduk. Allah ın izni halkımızın teveccühü ile İlkadım daki emanetinizi alacağız dedi. 
\n
\n  
\n
\n STK LARDAN DESTEK
\n
\n Memur Sen Başkanı Nejdet Güneysu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Tok, Belediye başkanlığı döneminde çalışanlar arasında memur-işçi ayrımı yapmadık. İşçimizin ve çalışanımızın her zaman yanında olduk. Belediyemizde iş barışını sağladık.  İşçi ve memur sendikalarımız başta olmak üzere tüm sivil toplum örgüt temsilcilerimizle diyalog  içersinde olduk diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n 30 MART MİLAT OLACAK
\n
\n AK Belediyecilik anlayışının olduğu yerde insana hizmet etme aşkı olduğunu belirten Tok, İlkadım ı AK hizmetlerle yeniden tanıştırarak Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz ağabeyimizle yepyeni bir dönem başlatacağız. İlkadım ilçemizi birlikte şaha kaldıracağız. Hizmetlerimizi birlik beraberlik içersinde yerine getireceğiz. 30 Mart seçiminde İlkadım ilçemizin geleceğini birlikte inşa edeceğiz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

1 Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

2 16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

Savaş-Oğuz farkı

3 Savaş-Oğuz farkı

Ali Ece'ye forma sürprizi

4 Ali Ece'ye forma sürprizi

Varsa yoksa Sarıyer

5 Varsa yoksa Sarıyer

Hastane otoparkında silahlı saldırıya uğrayan baba ve oğlu öldü

6 Hastane otoparkında silahlı saldırıya uğrayan baba ve oğlu öldü

Samsunspor'a çifte standart

7 Samsunspor'a çifte standart

Samsun halkının gramaj yorumu: Evde ekmek yapalım

8 Samsun halkının gramaj yorumu: Evde ekmek yapalım

Emin Kar: 'Hedeften sapmak yok... Kazanan biz olmalıyız'

9 Emin Kar: 'Hedeften sapmak yok... Kazanan biz olmalıyız'

Yılport Samsunspor'da danışma kurulu toplandı

10 Yılport Samsunspor'da danışma kurulu toplandı