30 Mart ta Dur denilecek

İl Başkanı Fuat Köktaş, AK Parti nin önüne kesmek için senaryolar hazarlayanların, daha önce kader birliği yaptıkları, beraber yürüdükleri insanlar olduğunu belirterek, İşte çocuklarımızın geleceğini, bu ülkenin geleceğini ipotek altına almaya çalışan bu

 30 Mart ta Dur denilecek
\n  
\n
\n  
\n
\n AK Parti Yakakent İlçesi Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) yapılan törenle açıldı.  Açılışa, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Bafra Belediye Başkanı ve adayı Zihni Şahin ve İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Alaçam Belediye Başkan Adayı Hadi Uyar ve İlçe Başkanı Ali Şengül, Yakakent Belediye Başkan Adayı Hüseyin Kıyma ve İlçe Başkanı Mehmet Gençoğlu, AK Parti kadın ve gençlik kollarının yöneticileri ve üyeleri, bazı yönetin kurulu üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.
\n
\n  
\n
\n HASTA ADAM OLMAKTAN KURTULDUK
\n
\n Miting havasında geçen açılışta toplanan kalabalığa hitap eden İl Başkanı Fuat Köktaş, 136 ay önce halkın kendilerini iktidarla buluşturduğunu belirterek, “O zamandan bu yana ara vermeden nefes almadan koşturuyoruz, hizmet için yarışıyoruz. Bizim hayallerimiz var, bizim projelerimiz var. Projelerimizi hayata geçirmek için sizlerden hep destek aldık. Yakakent olarak bize her zaman destek verdiniz, her zaman arkamızda oldunuz. Gerek yurt içinde gerekse yurtdışında nerede fakir fukara, garip guraba varsa bu hükümet her zaman onların yanında oldu. Artık çalışanlarının maaşını verebilmek için IMF kapılarında dilenen bir Türkiye Cumhuriyeti yok. Artık IMF ye borcunu ödeyip IMF ye borç veren bir Türkiye Cumhuriyeti var. Artık Türkiye, bölgesinde hasta adam olmaktan kurtuldu dedi. 
\n
\n  
\n
\n İSTİKBALİN OYLANACAĞI GÜN
\n
\n Bu yürüyüşün önüne geçmek isteyen kişilerin maalesef kol kola girdikleri, yan yana yürüdükleri insanlar olduğunu ifade eden Köktaş, Bu bizi çok rahatsız etti ve üzdü. Daha önce de defalarca biz bunları, bu senaryoları görmüştük ama bunu yapanlar daha önce siyasetin karşısında olanlardı. Ama şimdi bizim kader birliği yaptığımız, beraber yürüdüğümüz, kol kola girdiğimiz insanlar yapıyor bunu. İşte çocuklarımızın geleceğini, bu ülkenin geleceğini ipotek altına almaya çalışan bu kişilere 30 Mart’ta ‘dur’ diyeceğiz. 30 Mart bu ülkenin istikbalinin ve istiklalinin oylanacağı gündür, 30 Mart geleceğimizi oylayacağımız gündür” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Sarıyer-Yılport Samsunspor maçı canlı izle

1 Sarıyer-Yılport Samsunspor maçı canlı izle

MHP Samsun'da adaylar açıklanıyor

2 MHP Samsun'da adaylar açıklanıyor

Samsun'da feci kaza! Otomobilin içinde sıkıştılar

3 Samsun'da feci kaza! Otomobilin içinde sıkıştılar

Samsunspor'da nöbet değişimi

4 Samsunspor'da nöbet değişimi

Lideri elimizden kaçırdık! Sarıyer: 1 Yılport Samsunspor: 1

5 Lideri elimizden kaçırdık! Sarıyer: 1 Yılport Samsunspor: 1

Bu nasıl bakım?

6 Bu nasıl bakım?

Haftanın maçı Haberaks TV'de

7 Haftanın maçı Haberaks TV'de

Taner Taşkın: 'Saygı duyulacak takım'

8 Taner Taşkın: 'Saygı duyulacak takım'

Samsun'da çocuk parkının duvarı çöktü! Müteahhitten açıklama

9 Samsun'da çocuk parkının duvarı çöktü! Müteahhitten açıklama

Çok şıksınız beyler

10 Çok şıksınız beyler