Sedde Projesi hayat verecek

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin: Kızılırmak Sedde Projesi, ilçe ekonomisine, turizmine, çevresine ve sosyal hayatına çok büyük katkı yapacak dedi\r\n

 Sedde Projesi hayat verecek
\n    Bafra Kızılırmak Sedde Projesi ıslah çalışmalarını yürüten Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü Başkanı Prof. Dr. Mustafa Var, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin i makamında ziyaret ederek bilgi verdi. Projenin yapımını gerçekleştiren firma sahibi Mehmet Şerif, şantiye şefi Ahmet Bazencir ve İdari İşler Sorumlusu İbrahim Oğuz un da katıldığı ziyarette konuşan Şahin, tarihi günler yaşadıklarını söyledi.
\n
\n  
\n
\n Bafra nın her yönüyle 2023 yılına hazırlandığını ifade eden Şahin, Kızılırmak Seddesi ve Kızılırmak Islah Projesi çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor. Bu proje için çok emek verdik. Ayrıca 240 dönümlük alanda, dinlenme alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları, Bafra Fuarı, amfi tiyatro, suni kanal, nostalji bahçeleri, peyzaj alanları, botanik bahçeler, çocuk oyun alanları, çay bahçeleri, Bafra evleri örnekleri, lokantalar, spor alanları gibi sosyal donatıların olduğu sayısız etkinlik ve çevre düzenlemelerinin bulunduğu yerlerimiz olacak. Kısacası Bafra önce Kızılırmak ile sonra da denizle buluşacak. Bafra nın ekonomisine, turizmine, çevresine ve sosyal hayatına çok büyük katkı yapacak dedi.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

1 Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

14 Kasım Çarşamba Samsun hava durumu..

2 14 Kasım Çarşamba Samsun hava durumu..

Samsun'da evlat dehşeti!

3 Samsun'da evlat dehşeti!

Kemal Dikmen geri döndü

4 Kemal Dikmen geri döndü

Ceza kapıda

5 Ceza kapıda

Dersimiz Sarıyer

6 Dersimiz Sarıyer

Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'

7 Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'

Samsun, 50 milyonu kaybetti

8 Samsun, 50 milyonu kaybetti

Karadeniz sahil yolunda kaza: 4 yaralı

9 Karadeniz sahil yolunda kaza: 4 yaralı

2 araç birbirine girdi: 1 yaralı

10 2 araç birbirine girdi: 1 yaralı