İHANET GÜNDEMDE

Canik Belediye Başkanı Osman Genç in, AK Parti camiasında şaşkınlık yaratan İhanet var açıklaması, yaygın basın ve sosyal medyada geniş yankı buldu\r\n

 İHANET GÜNDEMDE
\n  Canik Belediye Başkanı Osman Genç in, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ın posterleri ve belediye broşürlerinin içinde bulunduğu gazetede kendisine yönelik karalama kampanyası yapıldığını ve bu gazetenin Canik teki AK Parti SKM lerinde dağılmasını Açıkça ihanet var diyerek adeta isyan etmesi, AK Partilileri olduğu kadar diğer partilerin adaylarını da
\n
\n şaşkına çevirdi.
\n
\n  
\n
\n GENİŞ YANKI BULDU
\n
\n AK Partili bir büyükşehir belediye başkanının aynı partili ilçe belediye başkanına yönelik sürdürdüğü kampanya, yaygın basın ve sosyal medyada geniş yankı buldu. Başkan Genç in açıklamaları Haberler.com, Starhaber.tv, Kafesiyaset.com, Habertempo.com, Aktifhaber, Millihaber.com, Haberturk.com, Tnthaber.com, Haber3.com, Gazetevatan.com, Sondakika.com, Radikal.com gibi haber portalında da yayınlandı. 
\n
\n  
\n
\n CENGİZ VE GÜNAYDIN IN TEPKİSİ
\n
\n Bu arada, Yusuf Ziya Yılmaz ve ekibinin Osman Genç i hedef alan davranışı, CHP Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Tarık Cengiz tarafıdan da kindarlık olarak netelendirildi. MHP Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Dr. Ferhat Günaydın da Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ın kendisinden başkasına tahammül edemediğini öne sürerek, tepkisini ortaya koydu.
\n
\n  
\n
\n DEŞİFRE OLDULAR DEMİŞTİ
\n
\n Osman Genç, AK Partilileri şaşkına çeviren ilk açıklamayı Canik SKM nin açılışında yapmış, isim vermeden Yımaz ve ekibini kastederek, Deşifre oldular demişti. Başkan Genç, Büyükşehir Belediyesi nin Sizin için adlı broşürü ile Yılmaz ın posterlerinin; aleyhine haber yapan gazeteyle birlikte AK Parti seçim bürolarına ve esnafa dağıtılması karşısında, Partimize açıkça ihanet var diyerek, yine isim vermeden Yusuf Ziya Yılmaz ı işaret etmişti.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Türkiye'nin en az nüfuslu mahallesi Samsun'da

1 Türkiye'nin en az nüfuslu mahallesi Samsun'da

Samsun'da baba oğul aynı hastanede doktorluk yapıyorlar

2 Samsun'da baba oğul aynı hastanede doktorluk yapıyorlar

Büyükşehir'e adayımız var

3 Büyükşehir'e adayımız var

Taner Taşkın'a güvenoyu

4 Taner Taşkın'a güvenoyu

22 Kasım Perşembe Samsun hava durumu!

5 22 Kasım Perşembe Samsun hava durumu!

3. fakülte açılıyor

6 3. fakülte açılıyor

Samsunspor tek geçti

7 Samsunspor tek geçti

Taner Taşkın Haberaks TV'de içini döktü: 'Enerjimizi düşürmeyin'

8 Taner Taşkın Haberaks TV'de içini döktü: 'Enerjimizi düşürmeyin'

Samsunlulara uyarı var

9 Samsunlulara uyarı var

Cenaze yolunda korkunç kaza: 7 ölü, 15 yaralı

10 Cenaze yolunda korkunç kaza: 7 ölü, 15 yaralı