İlkadım birlikte yönetilecek

\r\nİlkadım birlikte yönetilecek

 İlkadım birlikte yönetilecek
\n  
\n
\n  
\n
\n CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Yılmaz, seçim gezileri kapsamında Kavak Dernekler Feredasyonu nu (KADEF) ziyaret etti. Başkan Opr. Dr. Yılmaz Karagöz, yönetim üyeleri ve çok sayıda Kavaklı seçmenin bulunduğu ziyarette konuşan Yılmaz, Sivil toplum kuruluşlarını tek çatı altında toplayacağımız İlkadım Kültür Merkezi ni inşa edeceğiz dedi.
\n
\n  
\n
\n AYNI ÇATI ALTINDA OLACAKLAR
\n
\n Doğrudan yönetimde sivil toplum kuruluşlarının önemine değinen Yılmaz, göreve geldiğinde İlkadım için alınacak tüm önemli kararlarda sivil toplum kuruluşlarının da görüşlerine başvuracaklarını söyledi. Güçlü sivil toplum kuruluşları sayesinde yerel yönetimlerin daha başarılı olacağına inandığını belirten Yılmaz, bu amaçla İlkadım’daki sivil toplum kuruluşlarını tek çatı altında toplamayı amaçladıklarını kaydetti. Yılmaz, “Sivil toplum kuruluşlarını tek çatı altında toplayacağımız İlkadım Kültür Merkezi ni inşa edeceğiz. Burası ayrıca sanatın her dalıyla ilgilenenlerin de buluşma yeri haline gelecek. Bu merkezde yurttaşlarımızı kültür ve sanatla buluşturmak için kütüphane, Kültür-Sanat birimleri ve mekanları da bulunacak” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n BAŞKAN KARAGÖZ BAŞARI DİLEDİ
\n
\n KADEF Yönetim Kurulu üyeleri ve Kavaklı seçmenlerin sorularını da yanıtlayan CHP li Vedat Yılmaz, İlkadım’la ilgili hazırladığı projeler olan Yerinde kentsel yenileme , İstihdam ve kalifiye eleman yetiştirme kurslarını yeniden hayata geçireceğini anlattı. KADEF Başkanı Op. Dr. Yılmaz Karagöz, seçim çalışmaları ve projeleri hakkında kendilerine bilgi veren İlkadım Belediye Başkan Adayı Vedat Yılmaz a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek başarı diledi.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da etkili sağanak! Dereler taştı

1 Samsun'da etkili sağanak! Dereler taştı

Samsun'da şok cinayet! Fındık bahçesinde...

2 Samsun'da şok cinayet! Fındık bahçesinde...

Samsunlular dikkat! Kar geliyor

3 Samsunlular dikkat! Kar geliyor

İlk yenilgisi

4 İlk yenilgisi

Samsun merkezli 'balık' operasyonu! 43 kişi ve işyerine ceza yağdı

5 Samsun merkezli 'balık' operasyonu! 43 kişi ve işyerine ceza yağdı

Samsun'da 5. kattan düşen kadın hayatını kaybetti

6 Samsun'da 5. kattan düşen kadın hayatını kaybetti

Sürücüler dikkat! 625 lira cezası var

7 Sürücüler dikkat! 625 lira cezası var

Samsun'a yeni müdür

8 Samsun'a yeni müdür

Samsun'da kanlı infazın zanlısı yakalandı!

9 Samsun'da kanlı infazın zanlısı yakalandı!

Samsun'da korkutan yangın

10 Samsun'da korkutan yangın