Yılmaz ı emekli etme zamanı geldi

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, makamı işgal etmekle suçladığı Başkan Yılmaz ın emekli olma zamanı geldiğini söyledi\r\n

 Yılmaz ı emekli etme zamanı geldi
\n  
\n
\n Seçim çalışmalarını ev toplantıları, esnaf ziyaretleri ve ilçe programlarıyla sürdüren MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, seçilmesi halinde hayata geçireceği projelerini açıklamaya devam ediyor. Samsun da İlkadım ve Atakum İlçelerine yakın bir arazide sanayi bölgesi oluşturacaklarını ve Gülsan Sanayi Sitesi ni de bir çok sektörün merkezi haline getireceklerini belirten Dr. Günaydın, Hep birlikte Samsun u inşaa edeceğiz dedi.
\n
\n  
\n
\n YILMAZ HER ZAMANKİ GİBİ
\n
\n Samsun da 1983 yılından bu yana hizmet veren Gülsan Sanayi Sitesi nin binlerce kişinin ekmek kapısı olduğunu söyleyen Dr. Ferhat Günaydın, 1983 yılından bu güne kadar Samsun da hizmet veren Gülsan Sanayi si bugüne kadar Samsun da binlerce insanımızın ekmek kapısı ve tüm şehrin ihtiyaclarını karşılayan en büyük iş merkezidir. Bu esnafımız 1983 yılında yapılan imar uygulamasında yüzde 25 zorunlu kesinti ödemesi gerekirken yüzde 17 fazlasıyla toplam yüzde 42 oranında yol için hibe vermişlerdir. Şu anda yapılan katlı yolun zeminin bir kısmını da bu kardeşlerimiz devlete hibe etmiştir. Şimdi burada ifade etmek isterim ki bu kardeşlerimizden yasalar müsaade etmiş olsa bile kesinti almak ahlaken sakıncalı bir durumdur. Hele Saathane esnafı gibi köşeye sıkıştırmak planı, kul hakkı yemektir, eziyettir. Yıkıp, düzeltin bu çirkinlikleri talimatı yerine oturup birlikte karar alıp  uygulama yapmak gerekmez mi? Ama Başkan Yılmaz ın her zaman ki aşağılayıcı ve muhatap almama tavrı burada da kendini göstermiştir diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n YENİ SANAYİLER KURACAĞIZ
\n
\n Açıkladığı her projesinin Samsun da heyecan yarattığını ifade eden MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, yeni sanayi bölgesi oluşturmak için projesini hazırladığını kaydederek şunları söyledi: Sel sularının basmayacağı, çirkin, katlı yolların baskısının hissedilmeyeceği, otopark ihtiyaçlarının karşılanacağı, çevre düzenlemelerinin yapıldığı bu projemiz tamamlanmıştır. Gülsan Sanayi sitesi’nde yapılan işler tüm Samsun halkının ihtiyacı olan işlerdir.  Bu nedenle en fazla nüfusa sahip olan İlkadım İlçesi ve ileride daha da büyüyecek olan Atakum İlçesine yakın arazilere sanayi bölgemiz oluşturulacaktır. Bu sanayi bölgelerinin arazi temini ve alt yapısı belediyemiz tarafından yapılacaktır.  Üst yapılar için hibe krediler kullandırılacaktır. Böylece Gülsan Sanayi bölgemiz de alış-veriş, konaklama, ev, ofis, teşhir, pazarlama, poptan ve perakende ticaret, bankacılık sektörünün merkezi olacak  şekilde değerlendirilecektir. 
\n
\n Ben birlikte yöneteceğimiz Samsun için varım.Yapacağım tüm çalışmalarım ilgili kurum ve kişilerle alınan ortak kararlar çercevesinde olacaktır. Hep birlikte geleceğin Samsununu inşa edeceğiz.  
\n
\n  
\n
\n ATTIĞIM TAŞ KUŞU ÜRKÜTTÜ
\n
\n Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ı makamı işgal etmekle suçlayan Dr. Ferhat Günaydın, yaptığı eleştirilerden sonra bir takım düzeltmeler yapıldığını öne sürerek, Samsun da yıllardır başkanlık makamını işgal edip şehre bir mezbahane bile yapmayan zihniyet , benim projelerimden sonra  hayal kurmayı bırakıp peşimden aynı konularda açıklamalar ve çalışmalara başladı. Mesela seçime üç ay kala Taflan a ekspres otobüs koyuldu. Demek ki attığım taşlar ürküttüğümüz kuşa değdi. Ama bilinmelidir ki bugüne kadar uyuyan zihniyetin artık emekli olma vakti gelmiştir. Başkan Yılmaz da merak etmesin kendisinin emekliliğinde de rahat edeceği bir Samsun inşası 30 Mart tan sonra tarafımdan yapılacaktır dedi.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kuzey İrlanda'da bomba yüklü araç patladı

1 Kuzey İrlanda'da bomba yüklü araç patladı

Muğla'da zincirleme trafik kazası: 5 yaralı

2 Muğla'da zincirleme trafik kazası: 5 yaralı

20 Ocak Pazar Samsun hava durumu! Samsun'da bugün hava nasıl olacak?

3 20 Ocak Pazar Samsun hava durumu! Samsun'da bugün hava nasıl olacak?

Başkent'te 2 ayrı kaza: 1 yaralı

4 Başkent'te 2 ayrı kaza: 1 yaralı

Şirinevler'de bir kafede çıkan kavgada silahlar konuştu: 1 yaralı

5 Şirinevler'de bir kafede çıkan kavgada silahlar konuştu: 1 yaralı

Tosya'da 10 kişinin yaşadığı evde yangın

6 Tosya'da 10 kişinin yaşadığı evde yangın

Sinop'ta trafik kazası: 2 yaralı

7 Sinop'ta trafik kazası: 2 yaralı

Otomobil takla atıp polis araçlarına çarptı: 3 yaralı

8 Otomobil takla atıp polis araçlarına çarptı: 3 yaralı

Acının yıldönümü

9 Acının yıldönümü

Fatih'te çıkan yangında 1 kişi hayatını kaybetti

10 Fatih'te çıkan yangında 1 kişi hayatını kaybetti