Belgelerine kavuştular

Atakum Belediyesi Yaşam Merkezi nde düzenlenen çeşitli kurs ve eğitimlere katılan kursiyerlerin belgeleri törenle verildi. Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Ne mutlu ki üretiyor ve eğitim alıyorsunuz dedi\r\n

 Belgelerine kavuştular

\n  

\n
\n Samsun un Atakum İlçesi nde engellilerin buluştuğu, birlikte zaman geçirdiği, kurs görüp üretim yaptıkları Yaşam Merkezi nde düzenlenen belge törenine katılan Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Burada yarattığınız farklılık ve üretim, toplumun diğer kesimlerinin de bundan haberdar olmasını sağlayarak, ailenizi büyüttü. Atakum, sürekli gelişen, değişen ve büyüyen bir yerdir. Daha iddialı daha güzel şeyler yapmak için heyecanla çalışıyoruz. Sizlerle de birlikteliğimiz her geçen gün biraz daha gelişmektedir. Bu benim açımdan son derece mutluluk vericidir. Bugün sağlıklı gibi görünen insanların 10 dakika sonra nasıl olacağı belli değildir. Onun için toplum katmanlarının birlemesi, birbirini daha iyi anlayabilmeleri açısından çok önemlidir. Siz burada yaptığınız çalışmalarla önemli işlere imza atabileceğinizi ortaya koydunuz. Bundan sonra daha  önemli işler yapabileceğinizi biliyorum dedi.
\n
\n  
\n
\n Amisos 55 Engelliler Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yaşar ise, Kulübümüzü kapatıp herkesi evlere gönderdiğimiz bir zamanda, bize kucak açıp Atakum a gelmemizi, bu tesisi kazanmamızı sağlayan, bizlere destek olan Başkanımız Metin Burma ya sonsuz teşekkür ediyoruz. Yanımızda Almanya dan yeni kesin dönüş yapmış bir arkadaşımız daha katıldı. O bu tesisin Almanya da dahi olmadığını söyledi. Biz de imkanlarımızın ve bize verdiğiniz desteğin farkında olarak her geçen gün biraz daha büyüyor, güçleniyor, yeni arkadaşlarımızı topluma kazandırıyor, sosyalleştiriyor, üretime katkı yapmalarını sağlıyoruz diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Zabıta görevlisi boş arazide ölü bulundu

1 Zabıta görevlisi boş arazide ölü bulundu

Samsun'da otomobil ile tır çarpıştı: 2 ölü, 2 yaralı

2 Samsun'da otomobil ile tır çarpıştı: 2 ölü, 2 yaralı

Katil zanlısından 'pes' dedirten cevap: 'Cinayeti zevkten işledim'

3 Katil zanlısından 'pes' dedirten cevap: 'Cinayeti zevkten işledim'

Aracın çarptığı yavru ayı sergileniyor

4 Aracın çarptığı yavru ayı sergileniyor

Bolu'da silahlı kavga: 1 yaralı

5 Bolu'da silahlı kavga: 1 yaralı

Dur ihtarına uymadı aracı bırakıp kaçtı

6 Dur ihtarına uymadı aracı bırakıp kaçtı

Önce refüje çarptı, ardından cayır cayır yandı

7 Önce refüje çarptı, ardından cayır cayır yandı

Sancaktepe'de otomobil su kanalına uçtu

8 Sancaktepe'de otomobil su kanalına uçtu

Adana'ya gitmek üzere yola çıkan 10 kişilik ailenin aracı arıza yapınca çevre ha

9 Adana'ya gitmek üzere yola çıkan 10 kişilik ailenin aracı arıza yapınca çevre ha