41 yıldır halkın hizmetindeyim

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, 1973 yılında iller Bankası nda mimar olarak göreve başladığım günden bu yana belediyeciliğin içinde, halkın hizmetindeyim dedi\r\n

 41 yıldır halkın hizmetindeyim
\n  
\n
\n Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, davetli olduğu Atakum Sitesi nde vatandaşlarla bir araya geldi. Burada site sakinleri ile sohbet eden Başkan Burma, halka karşı her zaman samimi ve dürüst olduğunu, oy için lafını değiştirmediğini, her zaman doğru bildiğini söylediğini kaydetti.
\n
\n  
\n
\n KAYNAKLARI PEŞKEŞ ÇEKMEM
\n
\n Yapamayacağı konularda asla söz vermediğini ve çalışkan olduğunu ifade eden Başkan Burma, Bu nedenle de onlar tarafından çok seviliyor ve takdir ediliyorum. Ben Atakum un ve burada yaşayan herkesin belediye başkanıyım. Bugüne kadar kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden herkese sevgi ve saygıyla yaklaştım. Kapım her an herkese açıktır. Yasalara uygun her işte takdir haklarımı halk için kullanırım. Ben, köyde doğdum, köy çocuğuyum. Oranın da, şehrin de yaşam şartlarını, zorluklarını iyi bilirim. İşimi doğru, düzgün, gayretle, heyecanla yaparım. Kaynaklarımızı çar çur etmem, boşa harcamam, birilerine peşkeş çekmem, yine kamu yararına kullanırım. 1973 yılında iller Bankası nda göreve mimar olarak başlayıp 130 tane belediyeye proje üretmeye başladığımdan bu yana belediyeciliğin içinde, halkın hizmetindeyim. Çalışmalarımı hep sizlerin istekleri doğrultusunda ve desteğinizi alarak gerçekleştirdim diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n ATAKUM HALKI KANMAZ
\n
\n Atakum da yapılan işlere, hizmetlere güçleri yetmeyeceğini anlayayanların, hizmet çıtasını aşağı çekebilmek için uğraş verdiğini ifade eden Burma, Sanki hiç bir şey yapılmamış gibi algı yaratmaya çalışmaktadırlar. Onlara kızmıyorum. Anlatacak bir şeyleri olmadığı için yaptıklarımızı yok saymaya yönelik aynı açıklamayı tekrarlamalarını, Demek ki kendilerine yakıştırdıkları budur diye yorumluyorum.  Ama bunun halk tarafından kabul görmediğini de söylemeliyim. Atakum halkı öyle her söze inanacak, kanacak halk değildir dedi. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Meteorolojiden Samsun'a uyarı! Kar geliyor

1 Meteorolojiden Samsun'a uyarı! Kar geliyor

Başkan İsmail Uyanık: 'Samsunspor aciz değil'

2 Başkan İsmail Uyanık: 'Samsunspor aciz değil'

12 Aralık Çarşamba Samsun hava durumu..

3 12 Aralık Çarşamba Samsun hava durumu..

Karadeniz'de kar etkili oldu, araçlar yolda kaldı

4 Karadeniz'de kar etkili oldu, araçlar yolda kaldı

Samsun'da hastanelerde su cep yakıyor

5 Samsun'da hastanelerde su cep yakıyor

Samsun'da acı ölüm! Cezaevindeki oğlunu göremedi

6 Samsun'da acı ölüm! Cezaevindeki oğlunu göremedi

Samsunspor'da yönetim sahaya indi

7 Samsunspor'da yönetim sahaya indi

Samsun Büyükşehir hız kesmiyor! 1 milyar 152 milyon liralık yatırım

8 Samsun Büyükşehir hız kesmiyor! 1 milyar 152 milyon liralık yatırım

Kotasız internet tarifeleri açıklandı! İşte yeni fiyatlar

9 Kotasız internet tarifeleri açıklandı! İşte yeni fiyatlar

CHP ve İYİ Parti anlaştı! Samsun adayı İYİ Partili olacak

10 CHP ve İYİ Parti anlaştı! Samsun adayı İYİ Partili olacak