Gençler gözbebeği olacak

Atakum da Seçim Koordinasyon Merkezinde gençlerle bir araya gelen MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş, Gençler bizim iktidarımızda göz bebeğimiz olacak dedi\r\n

Gençler gözbebeği olacak
\n    
\n
\n MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş, Atakum İlçesi Ndeki Seçim Koordinasyon Merkezi nde düzenlenen kahvaltıda gençlerle bir araya geldi. Gençlerle ilgili onlarca proje hazırladıklarını ve özellikle üniversite öğrencilerinin hayatını kolaylaştıracak çözümler ürettiklerini belirten Çamaş, Ücretsiz internetten, sabahları çorba servisine, ücretsiz etüt hizmetlerinden, gençlerimize istihdam alanları yaratılmasına kadar birçok projeyi göreve başlar başlamaz harekete geçireceğiz dedi.
\n
\n  
\n
\n SİZİ EN İYİ BEN ANLARIM
\n
\n Genç nüfusun Atakum da önemli bir yer teşkil ettiğini ancak bugüne kadar gençlerin sorunlarına yönelik adım atılmadığını ifade eden Çamaş, Geleceğin teminatı olan sizlerin sorunlarına duyarsız kalan, hiç bir üretim gerçekleştirmeyen yönetimlere bu seçimlerde Dur deyin. Gençlik yıllarını Atakum da geçirmiş ve sizin geçtiğiniz yollardan geçen biri olarak sizin derdinizden en iyi ben anlarım diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n BİLGİ VE BECERİ YETMEZ
\n
\n Seçimlere 35 günlük bir süre kaldığını, Atakum daki değişimin ve dönüşümün gerçekleşmesi için bu seçimlerin çok önemli olduğuna dikkat çeken Çamaş; Bu iş sadece bilgi ve beceri işi değil, aynı zamanda enerji meselesidir. Ben belediye başkanlığını 1 dönem halkım, isterse 2 dönem yapacağımı daha önce açıklamıştım. Belediyecilikte bu anlayışı yerleştirmemiz gerekiyor dedi.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Boğazı kesilerek öldürüldü

1 Boğazı kesilerek öldürüldü

Samsun'da hemşirden ölüm vuruşu

2 Samsun'da hemşirden ölüm vuruşu

Canlı canlı erken final

3 Canlı canlı erken final

YENİ İSİMLER

4 YENİ İSİMLER

Samsun merkezli kablo hırsızlığı operasyonu: 13 kişi adliyede

5 Samsun merkezli kablo hırsızlığı operasyonu: 13 kişi adliyede

Kirazlık Camisi'nde sona yaklaşıldı

6 Kirazlık Camisi'nde sona yaklaşıldı

Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

7 Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

Cinayet zanlıları yakalandı

8 Cinayet zanlıları yakalandı

Belediyeden 'yıkım' açıklaması

9 Belediyeden 'yıkım' açıklaması

Elektrik direğine çarpan minibüs parçalandı: 2 ölü

10 Elektrik direğine çarpan minibüs parçalandı: 2 ölü