Genç ten ücretsiz internet projesi

Belediye Başkanı Osman Genç, insanların ihtiyaçlarına ve çağa uygun projeler hazırladıklarını belirterek, önümüzdeki dönem Canik te Ücretsiz İnternet hizmeti başlatacaklarını söyledi. Genç, Halkımız ücretsiz internet ile Canik in her yerinden bilgiye e

 Genç ten ücretsiz internet projesi
\n   
\n
\n Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Hasköy Mahallesi nde bulunan Meşe Kent Sitesi’nde düzenlenen kahvaltıya katıldı. Başkan Yardımcıları, Meclis Üyesi ve Mahalle Muhtarı İbrahim Çakır ın da bulunduğu kahvaltı konuşan Başkan Genç, önümüzdeki dönem için vatandaşların ihtiyaçlarına ve çağa uygun projeler hazırladıklarını belirterek, bu projelerden birinin de Canik genelinde Ücretsiz İnternet hizmeti olduğunu söyledi.
\n
\n  
\n
\n HERKES FAYADALANACAK
\n
\n Çağımızda bilginin ve bilgiye ulaşmanın önemine değinen Başkan Genç, İnternet sonsuz bir bilgi kaynağı ve internet günümüzde artık vazgeçilmezler arasında. Biz de vatandaşlarımızın her ortamda bilgiye ulaşmalarını sağlamak amacıyla ilçemizde ücretsiz internet hizmeti sunacağız. Vatandaşlarımız rahatlıkla ve tamamen güvenli şekilde internete girebilecek. Böylece Türkiye nin e-dönüşüm sürecine katkıda da bulunacağız dedi.
\n
\n  
\n
\n ÇEKİM MERKEZİ OLACAK
\n
\n Canik te vatandaşlarla birlikte önemli hizmetler başardıklarına işaret eden Genç, Biz sizlerle birlikte bir ekibiz. Sizler fikirleriniz, önerileriniz ile bizlere ve ilçemizin daha ileriye gitmesine katkıda bulunuyorsunuz. Önümüzdeki dönemde de şehrimizi geleceğe taşıma noktasında yine birlikte bir ekip ruhuyla çalışacağız. Tek amacımız çocuklarımıza güzel bir gelecek bırakmak. İlçemizin gelişimini sağlayarak gençlerimizin gurbete çıkmasını, ekmek parası uğruna memleketinden ayrılmak zorunda kalan çocuklarını, eşlerini gurbete yollayan analarımızın, kadınlarımızın özlem çekmesinin önüne geçmek. Bunu büyük ölçüde ilçemizde başardık, ancak bu asla yeterli değil. İlçemizi bir üniversiteler şehri, yatırımların geldiği bir çekim merkezi haline getireceğiz diye konuştu.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Boğazı kesilerek öldürüldü

1 Boğazı kesilerek öldürüldü

Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

2 Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

Cinayet zanlıları yakalandı

3 Cinayet zanlıları yakalandı

Van'da bir otomobilin yakıt deposunda 757 gram esrar ele geçirildi

4 Van'da bir otomobilin yakıt deposunda 757 gram esrar ele geçirildi

Elektrik direğine çarpan minibüs parçalandı: 2 ölü

5 Elektrik direğine çarpan minibüs parçalandı: 2 ölü

Bakkal yangında kül olurken itfaiye aracı dar sokaklardan geçemedi

6 Bakkal yangında kül olurken itfaiye aracı dar sokaklardan geçemedi

Evcil hayvanlar yangında telef oldu

7 Evcil hayvanlar yangında telef oldu

Tır hafif ticari araca arkadan çarptı: 2 yaralı

8 Tır hafif ticari araca arkadan çarptı: 2 yaralı

Kontrolünü kaybetti, karşı şeritten gelen 2 araca çarptı

9 Kontrolünü kaybetti, karşı şeritten gelen 2 araca çarptı

Haliç'teki 3 köprü trafiğe kapatıldı

10 Haliç'teki 3 köprü trafiğe kapatıldı