Yol sorunu bitecek

AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, İlçemizde sosyal belediyecilik AK Parti iktidarı ile gerçekleşecek. Bu bölgenin ulaşım sorunlarını bizimle sona erecek dedi\r\n

 Yol sorunu bitecek
\n  
\n
\n AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı HasanTogar, seçim çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı Büyüklü Mahallesi esnafı ile bir araya geldi. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Togar, Büyüklü için projeleri olduğunu belirterek, Projelerimizle Büyüklü Mahallesi bölgesinin yaşam standartlarını yükselteceğiz. Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemize yapılan Büyüklü Mahallesi yolu önemli. Bu bölgenin ulaşım sorunlarını göreve geldiğimiz gün tamamen ortadan kaldıracağız. Yol demek, medeniyet demektir, yolumuz hazır şimdi ise sıra geldi ilçemizi ve Büyüklü Mahallemizi 21 inci yüzyıl standartlarına kavuşturmaya. Bu da inşallah AK Parti iktidarı ile olacaktır dedi.
\n
\n  
\n
\n Tekkeköy de sosyal belediyeciliğin tüm gereklerinin AK Parti iktidarı ile yerine getirileceğini vurgulayan Togar, Tarihi Büyüklü Cami önündeki alan, çevre düzenlemesi, çay bahçesi, çocuk oyun parkı ve oturma banklarıyla park haline getirilecek. Böylece vatandaşlarımızın rahat bir nefes alacakları parklara sahip olmasını sağlayacağız. Tüm bunların yanı sıra ilçemizde ve mahallelerimizde eğitim standartlarının yükseltilmesi için projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz. Örneğin; biz biliyoruz ki, Büyüklü Lisesi nin eğitim koşulları ne yazık ki hem öğrenciler için hem öğretmenler için çok olumlu değil. Özellikle bu lisenin, üniversiteye öğrenci gönderme konusundaki başarılarını yakından takip etmekteyiz. Bu başarılı öğrencilerimizin ve öğretmenlerinizin daha iyi koşullarda eğitim alabilmeleri için 2015 yılına yetişecek şekilde, projesi ve izni tamamlanmış yeni ve modern bir Anadolu Lisesini mahallemize kazandıracağız diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da evlat dehşeti!

1 Samsun'da evlat dehşeti!

Kemal Dikmen geri döndü

2 Kemal Dikmen geri döndü

Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

3 Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

Samsunlu ünlü Youtuber Emre Özkan son yolculuğuna uğurlandı

4 Samsunlu ünlü Youtuber Emre Özkan son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da genç babasını bıçakladı

5 Samsun'da genç babasını bıçakladı

Samsun, 50 milyonu kaybetti

6 Samsun, 50 milyonu kaybetti

Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

7 Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

8 Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'

9 Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'

Samsun'da polis ve jandarmadan kedi operasyonu

10 Samsun'da polis ve jandarmadan kedi operasyonu