ONLAR SİYASET KALPAZANLARI

Seçim sürecinde Samsun’un bazı ilçelerinde siyaset kalpazanlarının ortaya çıktığını öne süren AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, “İlçelerde siyaset kalpazanları ortaya çıktı. 2004’den önce başka partiye, sonra bir başka partiye, ondan sonra da daha başka pa

ONLAR SİYASET KALPAZANLARI
\n  
\n
\n  
\n
\n AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda belediye başkan adayları ve meclis üyesi adayları bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi Atakum Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, belediye başkan adaylarına ve meclis üyesi adaylarına uyarılarda bulundu. 
\n
\n  
\n
\n ATEŞ OLSALAR...
\n
\n Samsun’da bazı ilçelerde siyaset kalpazanlarının olduğunu öne süren AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, “İlçelerde siyaset kalpazanları ortaya çıktı. 2004’den önce başka partiye, sonra bir başka partiye, ondan sonra da daha başka partiye geçerek meclis üyesi adayı olmuşlar. Bu tip davranışlara milletimiz itibar etmiyor, güvenmiyor. Bunlar partilerine de zarar veriyor. Kimse dertlenmesin. Çok etkili birileri olsalardı, ilçede belediye başkanlığını kazandırabilecek bir isim olsalardı onu belediye başkan adayı yaparlardı. Samsun’da birkaç ilçede böyle şeyler var. Ama onlar bu durumdan büyük zarar görecekler. Toplumda değeri olmayan, etkisi olmayan kişiler var. Bunları Samsun’da da görebilirsiniz. Samsun’daki siyaseti tasarlamaya çalışanlara itibar etmeyin. Hep ateş olsalar ancak oldukları yeri yakarlar” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n GÖRMEMEZLİKTEN GELİN
\n
\n Seçim sürecinde olası tahriklerin yaşanabileceğini ve bu anlamda partililerin sabırlı olması gerektiğini ifade eden İl Başkanı Köktaş, “Seçim sürecinde sizlere mutlaka farklı söylemde bulunanlar olacaktır. Farklı davranış sergileyenler de olacaktır. Ama biz AK Partiliyiz ve hedeflerimiz bellidir. Bu noktada bize yapılan saldırılara cevap verecek birçok malzememiz mevcuttur. Körü körüne yapılan parti anlayışı bitmiştir. AK Parti mensupları toplantılar yaparken etrafınızdan seçim araçlarıyla geçip sizi tahrik etmeye çalışanlar olacaktır. Tansiyonun yükseleceği dönemler olacaktır. Psikolojileri bozulmuş olabilir. Lütfen siz bunlara karşı sabırlı olun, sakin olun. Görmemezlikten gelin. Biz lokomotifiz, onlar bizim vagonumuz” şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n İHANET PEŞİNDELER
\n
\n Türkiye’de son dönemde yaşanan gelişmelere dair de değerlendirmelerde bulunan AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, 30 Mart seçimlerinin önemine bir kez daha dikkat çekerek, şunları söyledi: “Türkiye ile ilgili çok farklı ve haksız resimler çizilerek dünya devletlerine sunulmaya çalışılmıştır. Kampanyalarla ülkemizin demokrasisi karalanmaya çalışılırken, ekonomimiz hedef alındı. 76 milyon insanın birlikte yolculuk ettiği geminin tabanında delik açılmak istendi. İhanet boyutunda bir planı devreye sokmak istediler ve hala uğraşıyorlar. Ekonomi kötü giderse hükümet yıpranacak ama 76 milyon vatandaşımıza ne olacağını umursamıyorlar. Hem Gezi olaylarında hem de 17 Aralık sivil darbe girişiminde bunları yaşadık. Sosyal medya üzerinden ya da başka mecralardan ekonomiyi durdurma için tüketmeme çağrısında bile bulundular. Bunları yapanların unuttukları bir şey var. Türkiye’de milletin emanetine, hazinesine ve iradesine canı pahasına sahip çıkan bir iktidar ve başbakan var. 30 Mart, bir belediye başkanı seçimi değildir. Türkiye’nin istiklaline ve istikbaline yönelik verilecek bir karar günü olarak görüyoruz.” 
\n
\n  
\n
\n Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın da konuşma yaptığı toplantıda AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, AK Parti il yönetim kurulu üyeleri ile ilçe başkanları katıldı. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

AK Parti'de başvurular sona erdi! İşte Samsun aday adayı listesi

1 AK Parti'de başvurular sona erdi! İşte Samsun aday adayı listesi

Samsunspor eski teknik direktörü hayatını kaybetti

2 Samsunspor eski teknik direktörü hayatını kaybetti

Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

3 Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

Tuğla yüklü kamyon uçuruma devrildi: 2 ölü, 1 yaralı

4 Tuğla yüklü kamyon uçuruma devrildi: 2 ölü, 1 yaralı

Kendine yeten kulüp

5 Kendine yeten kulüp

Samsun'da seçim yarışı hızlandı

6 Samsun'da seçim yarışı hızlandı

Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

7 Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

Yılport Samsunspor'a ceza

8 Yılport Samsunspor'a ceza

Yılport Samsunspor'da forma savaşı

9 Yılport Samsunspor'da forma savaşı

CHP' de toplu istifa!

10 CHP' de toplu istifa!