Atakum lider kent olacak

AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İshak Taşçı, Her alanda lider bir kent oluşturmak istiyoruz. Gerek Atakum Halkı ve gerekse ziyaret için ilçemize gelen herkesin sosyal donatı anlamında zenginliğimizi yaşamasını istiyoruz dedi\r\n

Atakum lider kent olacak
\n  
\n
\n AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, yüksek tempoyla yürüttüğü seçim kampanyasına aralıksız devam ediyor. Atakum’da bir cafeyi ziyaret ederek gül takdim eden Taşçı, daha sonra Toybelen İkinci El Oto Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
\n
\n  
\n
\n ATAKUM FARK OLUŞTURACAK
\n
\n Atakum sosyal ve kültürel hayatın merkezi olması gerektiğini ifade eden İshak Taşçı gül dağıttığı cafede gençlerle sohbet ederek, “Her alanda lider bir kent oluşturmak istiyoruz. Gerek Atakum Halkı ve gerekse ziyaret için ilçemize gelen herkesin sosyal donatı anlamında zenginliğimizi yaşamasını istiyoruz. Bu anlamda döner kule restaurant projemiz, yayla konaklama tesisleri, seyir tesisleri ve motelleri, Ada Cafe, Yörekent, Akvaryumpark, Müzik ve Film festivalleri güzel ilçemizi sosyal yaşamın merkezi haline getirecektir. Gençlerimiz, çocuklarımız için hayata geçecek projeler ise 7de70’e herkesi kapsayacak bir kent oluşturacaktır. Bu projelerin her biri Atakum’a fark kattığı gibi yaşayan halkını da bu farkı yaşamaya davet edecektir. Bu günler ilçemizin geleceğe taşınacağı günlerdir. Projelerin, hizmetlerin ve Atakum vizyonun oluşacağı günlerdir. 30 Mart yeni Atakum’un hizmet yolculuğuna başlayacağı gündür” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HİZMET, PROJE, İSTİHDAM
\n
\n Toybelen İkinci El Oto Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Taşçı şunları söyledi: “Atakum için bir hizmet yolculuğu başlatmak istiyoruz. Bu yolculuk istihdam, bu yolculuk proje, bu yolculuk hizmet, bu yolculuk yeni Atakum’un yolculuğudur. Bunu birlikte başaracağız. Atakum için hazırladığımız yol haritası sayesinde gerçek Atakum’un, herkesin hayal ettiği Atakum’un ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Biz bu projeleri sizlerle birlikte hazırladık. Araştırmalar yaptık. Her projemiz bir diğerini tamamlayacak şekilde planlanmıştır. Güçlü bir Atakum ancak bu şekilde oluşturulabilir. Çalışmak, çok çalışmak için yola çıktık. Son 5 yıldır ilçemizde gündem hiç proje oldu mu? Hizmet oldu mu? İstihdam oldu mu? Ve belki de en önemli soru Atakum’un son 5 yılına sizce de yazık olmadı mı? Önümüzde ki günler Atakum neden bu hale geldi tek tek anlatacağım.” 
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Boğazı kesilerek öldürüldü

1 Boğazı kesilerek öldürüldü

Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

2 Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

Van'da bir otomobilin yakıt deposunda 757 gram esrar ele geçirildi

3 Van'da bir otomobilin yakıt deposunda 757 gram esrar ele geçirildi

Cinayet zanlıları yakalandı

4 Cinayet zanlıları yakalandı

Tır hafif ticari araca arkadan çarptı: 2 yaralı

5 Tır hafif ticari araca arkadan çarptı: 2 yaralı

Evcil hayvanlar yangında telef oldu

6 Evcil hayvanlar yangında telef oldu

Bakkal yangında kül olurken itfaiye aracı dar sokaklardan geçemedi

7 Bakkal yangında kül olurken itfaiye aracı dar sokaklardan geçemedi

Haliç'teki 3 köprü trafiğe kapatıldı

8 Haliç'teki 3 köprü trafiğe kapatıldı

Elektrik direğine çarpan minibüs parçalandı: 2 ölü

9 Elektrik direğine çarpan minibüs parçalandı: 2 ölü

Kontrolünü kaybetti, karşı şeritten gelen 2 araca çarptı

10 Kontrolünü kaybetti, karşı şeritten gelen 2 araca çarptı