Halkımız oyunları bozacak

Canik halkının Türkiye de ve ilçede oynanan oyunların farkında olduğuna işaret eden Genç, Halkımız gelişimin önüne geçmek isteyenlerin oyununu bozacaktır. İnşallah AK Parti hükümetimiz Türkiye genelinde, biz de Canik te sandıktan daha güçlü bir şekilde ç

Halkımız oyunları bozacak
\n  
\n
\n  
\n
\n Seçim çalışmalarını sürdüren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Atatürk Mahallesi sakinleri iye biraraya geldi. Vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılanan ve yoğun ilgi gören Başkan Genç, eşi Nimet Genç ile birlikte Derebahçe Minibüsçüler Derneği ve Lokali nde mahalle sakinleri ile kahvaltı yaptı. Mahalle sakinleri, astıkları pankartla bu zamana kadar yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Genç e teşekkür etti.
\n
\n  
\n
\n KÖYLERDE STANDARTI ARTIRACAĞIZ
\n
\n Köylerin de belediye sınırlarına dahil edilmesiyle birlikte hizmet alanlarının genişlediğine işaret eden Başkan Genç, Canik te 10 yılda büyük hizmetlere imza attık. İnşallah bu hizmetlerimizi belediye sınırlarımıza yeni katılacak olan  ve mahalle statüsüne geçecek olan köylerimizde de yapacağız. Bizim için vatandaşlarımızın yaşam standardını artırıcı çalışmalar her zaman öncelikli olmuştur. Yapacağımız yol, kaldırım, park, çevre düzenlemeleri ile köylerimize şehir standardını getireceğiz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n KAPILARIMIZ ARDINA KADAR AÇIK
\n
\n Halkın hizmetkarı olduklarını ifade eden Başkan Osman Genç şunları söyledi: Bizi farklı kılan en önemli şey, milletimizle asla kopuk olmamamızdır. Biz halkımıza kapılarımızı ardına kadar açan bir anlayışa sahibiz. Bu zamana kadar vatandaşlarımızın bir dediğini iki etmedik. İnşallah bundan sonra da halkımızla el ele vererek, bir ekip ruhuyla ilçemizde birlikte çok daha güzel işlere imza atacağız.  
\n
\n  
\n
\n SANDIKTAN DAHA GÜÇLÜ ÇIKACAĞIZ
\n
\n Önümüzdeki yerel seçimlerin önemine de değinen Genç, 30 Mart seçimleri Türkiye miz için bir dönüm noktasıdır. Ülkemizi yeniden 2002 öncesine götürmek, gelişimin önüne geçmek isteyenler Başbakanımızı ve AK Parti Hükümetimizi hedef almıştır. Milletimiz bu oyunların farkındadır ve bu oyunlara prim vermeyecektir. İnşallah AK Parti hükümetimiz Türkiye genelinde, biz de Canik te sandıktan daha güçlü bir şekilde çıkacağız şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n YENİ BİR REKOR KIRACAĞIZ
\n
\n Canik halkının Türkiye de ve ilçede oynanan oyunların farkında olduğuna işaret eden Genç, şunları söyledi: İnanıyorum ki benim Gaziosmanpaşam, Karşıyakam, Belediyevlerim, Hasköyüm, Yavuzselimim, 200 Evlerim, Atatürk Mahallem, Soğuksuyum, Gazim, Yeni Mahallem ve hizmet götürdüğümüz daha pek çok yerimiz ilçemizdeki gelişimin önüne geçmek isteyenlere karşı tek yürek olup, sandıkta bunlara en güzel cevabı verecektir. Gittiğimiz her yerde büyük bir coşkuyla karşılanıyoruz. Bizlerden desteğini hiç esirgemeyen, aksine verdiği desteği günden güne artıran halkımıza teşekkür ediyorum. Biz 30 Mart ta Canik te yeni bir rekor kıracağız.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

1 Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

Pet shop'ta yangın çıktı, farklı türdeki kuşlar telef oldu

2 Pet shop'ta yangın çıktı, farklı türdeki kuşlar telef oldu

Bursa'da eli silahlı şahıs polisi alarma geçirdi

3 Bursa'da eli silahlı şahıs polisi alarma geçirdi

Beşiktaş'ta iş adamı Ali Rıza Gültekin silahlı saldırı sonucu öldürüldü

4 Beşiktaş'ta iş adamı Ali Rıza Gültekin silahlı saldırı sonucu öldürüldü