Meselemiz hizmet

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,”Bizim meselemiz makam mevki değil. Bizim meselemiz hizmet. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” dedi\r\n

Meselemiz hizmet
\n   Çiftlik esnafını zziyaret eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kale Mahallesi sakinleriyle biraraya geldi.
\n
\n Toplantıdra 5 yıllık hizmet muhasebesini yapan Demirtaş, gelecek dönem için ilçeye prestij kazandıracak projelerini anlattı.
\n
\n Göreve geldiğimiz günden bu güne bütün amaçlarının İlkadım değişsin, büyüsün olduğunu kaydeden Demirtaş, 2009 yılında sizler bize güvendiğiniz için bu makamı emanet ettiniz. Bizlerde güveniniz gücümüz diyerek 5 yıl boyunca bu şehre hizmet ettik. Biz çalışırsak İlkadım kazanacak dedik. Çamur at izi kalsın siyaseti yapmadan sadece hizmet odaklı işler yaptık. 5 yıl boyunca kişilerle ve dedikodularla ilgilenmek yerine projelerle ilgilendik” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n GELECEĞİ İNŞA EDELİM
\n
\n  
\n
\n Başkan Demirtaş konuşmalarını şöyle sürdürdü: Bu ilçenin yönetimi için göreve geldiğimizde en büyük eksikleri neyse onlara odaklandık, ihtiyacı olan her şeyi belli bir sıra ile gerçekleştirmeye çalıştık. Önce vaat ettiğimiz Halk Ekmek Fabrikasını ve oy alma uğruna göstere göstere verilen yardımlardan halkımızı kurtarmak adına Hilal Kartı hayata geçirdik. Önümüzdeki 5 yılda da daha güzel işleri sizlerle birlikte gerçekleştireceğiz. Geleceğin İlkadım’ı için 19 yeni proje hazırladık. İlkadım’ın vizyonunu genişletecek bu projeleri sizlerin bize verdiği yetki ile yeni dönemde gerçekleştireceğiz.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da evlat dehşeti!

1 Samsun'da evlat dehşeti!

Kemal Dikmen geri döndü

2 Kemal Dikmen geri döndü

Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

3 Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

4 Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

5 Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

14 Kasım Çarşamba Samsun hava durumu..

6 14 Kasım Çarşamba Samsun hava durumu..

Samsun, 50 milyonu kaybetti

7 Samsun, 50 milyonu kaybetti

Dersimiz Sarıyer

8 Dersimiz Sarıyer

Ceza kapıda

9 Ceza kapıda

Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'

10 Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'