Tok: Doğru yoldayız

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, İlkadım da güzel bir birlikteliği sağladıklarını belirterek, Halkımızla kurduğumuz diyalog ve onların geleceğe dönük hedeflerimize olan inançları doğru yolda olduğumuzun işaretidir dedi\r\n

Tok: Doğru yoldayız
\n  
\n
\n AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, seçim çalışmalarını yaptığı ziyaretlerle sürdürüyor. Tok, ziyaretlerinde,güçlü bir performansla iyi bir sinerji oluşturduklarını, halkın kendilerinden ve AK Parti den büyük bir beklenti içerisinde olduklarını kaydetti. Halkın birikmiş sorunlarının bulunduğunu belirten Tok, Yaptığımız ev toplarında ve gezilerde vatandaşımız AK Parti belediyeciliğine olan özlemini anlatıyor. Belediyeye geldiklerinde muhatap bulmakta zorlandıklarını ifade ediyorlar diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HALK, HİZMETKARINI İSTİYOR
\n
\n Milletin kendisine daima hizmet eden bir anlayışı yönetimde görmek istediğini ifade eden AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Halkımız, İlkadım da AK Parti yi görmek istiyor. Çatışmayı ve kavgayı değil, uyum istiyor. Uyumun hizmet getireceğini düşünüyor. Oyunu hizmet edenden yana kullanmak istiyor. Halkımız hizmetin nereden geleceğini iyi biliyor  şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n 30 MART İLKADIM IN 
\n
\n MİLADI OLACAK
\n
\n 30 Mart İlkadımlıların geleceğini tercih edeceği bir milattır diyen Tok açıklamalarını şöyle sürdürdü: İlkadımı hemşerilerinin katılımlarıyla, onların ortak akıl ve müşterek çabaları ile planlayacağız. Toplumun tüm katmanlarına hitap eden projelerimizle herkesin ve her kesimin yaşamaktan huzur ve mutluluk duyacağı, sporda, kültürde, sanatta öncü, gelişen ve yenilenen çağdaş bir İlkadım oluşturacağız.  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

AK Parti'de başvurular sona erdi! İşte Samsun aday adayı listesi

1 AK Parti'de başvurular sona erdi! İşte Samsun aday adayı listesi

Samsunspor eski teknik direktörü hayatını kaybetti

2 Samsunspor eski teknik direktörü hayatını kaybetti

Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

3 Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

Tuğla yüklü kamyon uçuruma devrildi: 2 ölü, 1 yaralı

4 Tuğla yüklü kamyon uçuruma devrildi: 2 ölü, 1 yaralı

Kendine yeten kulüp

5 Kendine yeten kulüp

Samsun'da seçim yarışı hızlandı

6 Samsun'da seçim yarışı hızlandı

Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

7 Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

Yılport Samsunspor'a ceza

8 Yılport Samsunspor'a ceza

Yılport Samsunspor'da forma savaşı

9 Yılport Samsunspor'da forma savaşı

CHP' de toplu istifa!

10 CHP' de toplu istifa!